TricoMed S.A.

Pierwszym etapem naszej współpracy z firmą BigChina Sp.z o.o. było zamówienie usługi doradczej, mającej na celu sprawdzenie obostrzeń i stawek celnych, oraz wymaganych certyfikatów przy odprawie interesującej nas maszyny, a także weryfikacja czy wyszukany przez nas producent chiński spełnia określone wymagania.

Działania firmy BigChina Sp. z o.o. uchroniły nas przed złożeniem zamówienia u niewłaściwego dostawcy, jako że wspomniana weryfikacja wypadła negatywnie. Wówczas w ramach wykonanej usługi, firma Bichnia zaoferowała nam pomoc w odnalezieniu nowego producenta, u którego w konsekwencji złożyliśmy zamówienie.

Zleciliśmy firmie BigChina Sp. z o.o. pełną obsługę naszego importu, w ramach której otrzymaliśmy dokładny raport na temat przewidzianych kosztów oraz wymagań, a także późniejszą pomoc w dopilnowaniu wszelkich kwestii formalnych, jak atesty, raport z badań, prawidłowe oznakowanie, oraz instrukcja dla importowanej maszyny. Firma BigChina Sp. z o.o. dopilnowała, aby zamówiona maszyna została wyprodukowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wykonując m.in kontrolę przed wysyłką z Chin. Zaaranżowała także transport, odprawę celną i dostawę maszyny do naszej firmy. Na każdym etapie realizacji zamówienia otrzymaliśmy kompletne informacje o jego przebiegu, a wątpliwości, które się pojawiały były natychmiast wyjaśniane.

Jesteśmy wdzięczni firmie BigChina za profesjonalną pomoc oraz zaangażowanie w prawidłową realizacje naszego zlecenia. Zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą BigChina planujemy skorzystać ponownie z jej usług przy kolejnych zamówieniach.

TricoMed S.A.

Prezes Zarządu

dr inż. Witold Sujka

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.