O nas

Co nas wyróżnia

Naszą misją jest uświadamiać Polaków, że import z Chin to ciekawy i dochodowy rodzaj biznesu, pod warunkiem jednak, że podchodzimy do niego z głową.

Portal BigChina.pl wystartował 1. grudnia 2006 roku, zyskując przychylność największych mediów oraz dziesiątek tysięcy osób zainteresowanych importem z Chin.
Nasz serwis b2b organizuje wiedzę na temat importu, przedstawia chińskie firmy i produkty oraz przede wszystkim pomaga Polakom, którzy chcą sprowadzać towary z Państwa Środka.

Wraz z szybkim rozwojem portalu dla importerów i dużym zainteresowaniem inwestorów, powstał klimat do zawiązania spółki. W ten sposób, 31. maja 2007 roku powstała BigChina Sp. z o.o.

Ofertę usług BigChina Sp. z o.o. tworzą nasi klienci.


To w odpowiedzi na potrzeby polskich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z chińskimi kontrahentami, zdecydowaliśmy się wprowadzić usługi, które kompleksowo uzupełniają ofertę portalu BigChina.pl: sporządzanie raportów branżowych, sprawdzanie wiarygodności chińskich eksporterów, biały wywiad gospodarczy w Chinach, czy wreszcie kompleksowa realizacja importu na zlecenie.

Nasze usługi cieszą się dużą popularnością i są przyjmowane przez Klientów z zadowoleniem. Przeprowadzamy z sukcesem dziesiątki transakcji dla Klientów z różnych branż . Dzięki naszym działaniom, uchroniliśmy wielu przedsiębiorców przed współpracą z nieuczciwymi kontrahentami.

Nasze wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym, poparte współpracą z licznymi partnerami biznesowymi, kontaktami z tysiącami fabryk oraz izbami handlowymi, to gwarancja, że każde działanie jakie wykonujemy w Chinach jest rzetelne, fachowe i bezpieczne, a dzięki szerokim kontaktom jesteśmy w stanie zrealizować każdy biznes na linii Chiny - Polska.

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.