Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
BigChina oficjalnym partnerem  China Homelife Show
Mamy przyjemność poinformować, że BigChina została oficjalnym partnerem targów branżowych China Homelife Show 2016, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Nadarzynie koło Warszawy.
Zapraszamy na targi Home&Garden
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi Home&Garden, odbywające się w Kielcach w dniach 8-10 kwietnia 2016 roku, których jesteśmy patronem medialnym
Zbliżają się obchody Chińskiego Nowego Roku
W związku z nadchodzącym Chińskim Nowym Rokiem rozpoczyna się wielka migracja obywateli Chin, którzy wracają na to najważniejsze święto do domów z całego kraju. Z powodu obchodów mogą pojawić się utrudnienia w realizacji zamówień.
Zakończyło się Polsko-Chińskie Forum Logistyczne w Lublinie
Polsko-Chińskie Forum Logistyczne to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane na tak szeroką skalę w województwie lubelskim. Chętnych do udziału nie brakowało - na Forum przybyło około 120 uczestników, głównie pochodzących z Lubelszczyzny.
Podsumowanie kongresu Asia Trade
W ubiegłym tygodniu zakończył się kongres Asia Trade w Ostródzie.
Kongres AsiaTrade już niebawem
Już za niecały miesiąc rozpocznie się pierwsza edycja kongresu Asia Trade. Jako oficjalny partner wydarzenia pragniemy Państwa poinformować o postanowieniu organizatorów o wydłużeniu kongresu do trzech dni. W związku z tym zmienia się data jego rozpoczęcia, których inauguracja odbędzie się 19 listopada.
Od 1 października zmiana warunków rozliczania należności z Urzędem Celnym
Na 1 października ministerstwo finansów zaplanowało prawdziwą rewolucję dotyczącą rozliczeń należności z Urzędami Celnymi. Zostanie wprowadzony system pozwalający na centralizację zadań z zakresu finansów księgowości Izb Celnych.
Kongres Forum Hurtowe pod patronatem BigChina.pl
Mamy przyjemność poinformować, że zostaliśmy wybrani na patrona medialnego I Kongresu Forum Hurtowego.
HongKong24 naszym nowym Partnerem
Naszym nowym Partnerem jest portal HongKong24, serwis informacyjny dla polskich inwestorów i przedsiębiorców.
Nowość na forum BigChina
Mamy przyjemność poinformować, że na naszym forum tematycznym pojawiła się możliwość bezpośredniego zapytania naszego oficjalnego eksperta.

« 1 2 3 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.