Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Obchody chińskiego Nowego Roku Ognistego Koguta
27 stycznia zaczynają się oficjalne obchody chińskiego Nowego Roku, któremu tym razem patronuje ognisty Kogut. Z powodu dni wolnych mogą pojawić się opóźnienia w realizowaniu zamówień z Chin.
BigChina.pl życzy wszystkim Wesołych Świąt
Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku życzy zespół BigChina.pl
Podsumowanie VI edycji targów China Expo
W dniach 15-17 września br. miała miejsce VI edycja targów China Expo – China Brand Show Poland, czyli jednej z największych imprez targowych poświęconych współpracy polsko-chińskiej. Tegoroczne wydarzenie zgromadziło około 3 tys. odwiedzających oraz zaowocowało podpisaniem kontraktów handlowych o wartości ok. 10 mln dolarów.
Chińczycy 1 października obchodzą Święto Narodowe
1 października w Chinach rozpoczynają się obchody jednego z najważniejszych świąt w roku - Święta Narodowego upamiętniającego proklamację Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 r.
Zapraszamy na Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX JESIEŃ 2016
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jesiennej edycji targów budowlano-wnętrzarskich SIBEX, które odbędą się w dniach 17-18 września w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Azjatycka etykieta biznesowa na China Expo 2016
W dniach 15-17 września br. w warszawskim Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c odbędzie się VI edycja China Expo – China Brand Show Poland, czyli jednej z największych imprez targowych poświęconych współpracy biznesowej z Chinami. Organizatorzy wydarzenia przypominają, jak przeprowadzić udane negocjacje z przedsiębiorcami z Państwa Środka.
Zapraszamy na Vapeshow Warsaw 2016
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Vapeshow, międzynarodowe targi i konferencję poświęconą przemysłowi Vape w Polsce, któe odbędą się w dniach 10-11 września w Warszawie.
Zapraszamy na targi CHINA EXPO POLAND 2016
Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi CHINA EXPO POLAND 2016, które odbędą się w dniach 15-17 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.
BigChina.pl partnerem kongresu i targów Asia Trade  Know-How
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję wydarzenia targowo-kongresowego Asia Trade Know-How, które odbędzie się w dniach 22-24 września w Ostródzie.
Święto Smoczych Łodzi w Chinach
W tym tygodniu Chińczycy obchodzą Święto Smoczych Łodzi. Jest to jedno z trzech najważniejszych chińskich świąt.

« 1 2 3 5 6 7 8 9 10 11 13 14 15 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.