Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Już 19 maja rozpoczynają się targi upominkowe GiftShow Poland 2016
Przypominamy, że już w dniach 19-21 maja br. rusza druga edycja międzynarodowych targów Gift Show Poland – jednego z największych wydarzeń branży upominkowej w Polsce. Impreza odbędzie się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c. Podczas targów, na stoiskach polskich i zagranicznych wystawców, zostaną zaprezentowane propozycje upominków na różne okazje, a osoby, które wezmą udział w wydarzeniu, będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych konferencjach i warsztatach kreatywnych.
BigChina po raz drugi patronem Warsaw-Beijing Forum
Już po raz drugi możemy z dumą poinformować, że jesteśmy patronem Warsaw-Beijing Forum, projektu studenckiego, który ma promować i pomóc w zacieśnianiu relacji gospodarczych między Polską a Chinami już na poziomie uniwersyteckim.
BigChina.pl na targach HOME&GARDEN w Kielcach
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska przez cały weekend na targach HOME&GARDEN w Kielcach.
BigChina partnerem targów GIFT SHOW Poland 2016
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi upominkowe GIFT SHOW Poland 2016, których jesteśmy oficjalnym partnerem.
Święto Czyszczenia Nagrobków w Chinach
W przyszłym tygodniu w dniach 4-5 kwietnia w Chinach obchodzone jest Święto Qingming, czyli Święto Czyszczenia Nagrobków. Z tego powodu może wystąpić przerwa w kontaktach z chińskimi kontrahentami.
BigChina oficjalnym partnerem  China Homelife Show
Mamy przyjemność poinformować, że BigChina została oficjalnym partnerem targów branżowych China Homelife Show 2016, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Nadarzynie koło Warszawy.
Zapraszamy na targi Home&Garden
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi Home&Garden, odbywające się w Kielcach w dniach 8-10 kwietnia 2016 roku, których jesteśmy patronem medialnym
Zbliżają się obchody Chińskiego Nowego Roku
W związku z nadchodzącym Chińskim Nowym Rokiem rozpoczyna się wielka migracja obywateli Chin, którzy wracają na to najważniejsze święto do domów z całego kraju. Z powodu obchodów mogą pojawić się utrudnienia w realizacji zamówień.
Zakończyło się Polsko-Chińskie Forum Logistyczne w Lublinie
Polsko-Chińskie Forum Logistyczne to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane na tak szeroką skalę w województwie lubelskim. Chętnych do udziału nie brakowało - na Forum przybyło około 120 uczestników, głównie pochodzących z Lubelszczyzny.
Podsumowanie kongresu Asia Trade
W ubiegłym tygodniu zakończył się kongres Asia Trade w Ostródzie.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.