Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
8 urodziny BigChina
Nasza firma skończyła właśnie 8 lat. Z tej okazji chcieliśmy Państwu serdecznie podziękować.
BigChina.pl na China Homelife Show
W dniach 27-29 maja odbyły się targi China Homelife Show, jedno z największych wydarzeń w Polsce związanych z wymianą handlową z Chinami. Po raz kolejny BigChina była obecna na targach. W dwudniowej konferencji jako prelegentka wzięła udział również nasza Dyrektor Generalna, Paulina Kiełbus-Jania.
Zachęcamy do udziału w targach Gift Show Poland
Targi Gift Show Poland to kolejne już wydarzenie, które mamy przyjemność objąć patronatem medialnym. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w targach w Warszawie.
Zapraszamy na  konferencję „Polska-Niemcy-Chiny. Dwa odrębne modele relacji międzynarodowych”
Jako patron medialny wydarzenia, mamy przyjemność zaprosić Państwa na międzynarodową konferencję „Polska-Niemcy-Chiny. Dwa odrębne modele relacji międzynarodowych”, która odbędzie się 18 maja w Krakowie.
1 maja dniem wolnym od pracy w Chinach
Podobnie jak w Polsce, Chińczycy 1 maja obchodzą Święto Pracy i jest to dzień wolny.
Wypowiedź Pauliny Kiełbus-Jania dla Pulsu Biznesu
W dzisiejszym numerze Pulsu Biznesu znalazł się artykuł "Nie daj się nabrać na chińskie przekręty", w którym znajduje się wypowiedź naszej CEO Pauliny Kiełbus-Jania, doświadczonego pośrednika przy imporcie towarów z Chin.
Nowy Partner
Mamy wielką przyjemność poinformować, że biuro podróży CT Poland zostało naszym nowym oficjalnym partnerem.
CHINA HOMELIFE SHOW 2015
Jako oficjalny partner poznańskich targów CHINA HOMELIFE SHOW 2015 pragniemy Państwa zachęcić do wzięcia udziału w czwartej edycji targów.
BigChina jest oficjalnym patronem medialnym Warsaw-Beijing Forum
Mamy przyjemność poinformować, że BigChina jest oficjalnym patronem medialnym Warsaw-Beijing Forum, inicjatywy, której celem jest zapoznanie się młodych Polaków z chińską kulturą biznesu oraz zdobycie sieci kontaktów interpersonalnych w Chinach.
Święto Lampionów w Chinach
Już jutro, 5 lutego, w Chinach odbędzie się Święto Latarni, dlatego mogą pojawić się utrudnienia w kontakcie z chińskimi producentami.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kontakt

tel. +48 12 394 65 04 
+48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.