Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Zapraszamy na Targi China Expo Poland
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 7. edycję Targów China Expo Poland. które odbędą się w dniach 14-16 września w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.
Webinar
Zbliża się kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera", który odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 13:00 w formie online. Zapraszamy.
Forum BigChina.pl uruchomione
Mamy przyjemność poinformować, że nasze forum zostało już uruchomione. Zapraszamy do odwiedzania i aktywności pod starym adresem http://www.forum.bigchina.pl/
Czasowe zawieszenie Forum BigChina.pl
Z powodu problemów technicznych Forum BigChina.pl jest czasowo zawieszone. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Webinar
Zapraszamy na następny webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowanego do importerów towarów z Chin. Webinar odbędzie się 5 lipca o godzinie 13:00 za pośrednictwem internetu.
Webinar
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera". Szkolenie kierowane do importerów towarów z Chin odbędzie się 14 czerwca br. (środa) o godzinie 13:00.
Święto Smoczych Łodzi w Chinach
30 maja Chińczycy obchodzą Święto Smoczych Łodzi, jeden z najważniejszych tradycyjnych festiwali w chińskim kalendarzu. Z powodu długiego weekendu mogą nastąpić opóźnienia w kontakcie z chińskimi dostawcami.
Zapraszamy na szkolenie
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie "Chińska cena a negocjacje - znaczenie różnic kulturowych w biznesie", które odbędzie się 30 maja we Wrocławiu w ramach spotkania organizowanego przez Forum Edukacji Biznesowej.
Webinar
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 17 maja br. o godzinie 13:00.
IV edycja Warsaw-Beijing Forum Youth For Business
Mamy przyjemność ogłosić, że nasza firma po raz trzeci została patronem medialnym projektu studenckiego Warsaw-Beijing Forum, które odbędzie się w dniach 17-24 maja br.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 13 14 15 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.