Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Webinar
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 17 maja br. o godzinie 13:00.
IV edycja Warsaw-Beijing Forum Youth For Business
Mamy przyjemność ogłosić, że nasza firma po raz trzeci została patronem medialnym projektu studenckiego Warsaw-Beijing Forum, które odbędzie się w dniach 17-24 maja br.
Zapraszamy na Targi China Homelife Show 2017
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na VI edycję Targów China Homelife Show 2017, które odbędą się w dniach 6-8 czerwca w Nadarzynie k. Warszawy.
Zapraszamy na targi upominkowe GIFT SHOW 2017
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję Targów Upominkowo-prezentowych GIFT SHOW 2017, które odbędą się w dniach 26-28 maja w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.
Webinar
Kolejny webinar dla importerów z cyklu "Podręcznik Importera" odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy.
Qingming - chińskie Święto Czystości i Jasności
W najbliższą niedzielę 2 kwietnia w Chinach rozpoczyna się święto Qingming, czyli Święto Czystości i Jasności. Jest to tradycyjne chińskie święto zmarłych trwające 3 dni.
Zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM w Kielcach
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, które odbędą się w Kielcach w dniach 7-9 kwietnia br.
Import z Chin okiem ekspertów: odprawa celna
Polecamy lekturę artykułu "Import z Chin okiem ekspertów: odprawa celna", który powstał na podstawie webinaru przeprowadzonego przez BigChina.
Webinar
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik importera" skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 22 marca br. o godzinie 13:00.
Webinar
Wraz z naszymi partnerami zapraszamy na wspólnie organizowany webinar skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 1 marca br.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 13 14 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.