Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
BigChina.pl na targach HOME&GARDEN w Kielcach
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska przez cały weekend na targach HOME&GARDEN w Kielcach.
BigChina partnerem targów GIFT SHOW Poland 2016
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi upominkowe GIFT SHOW Poland 2016, których jesteśmy oficjalnym partnerem.
Święto Czyszczenia Nagrobków w Chinach
W przyszłym tygodniu w dniach 4-5 kwietnia w Chinach obchodzone jest Święto Qingming, czyli Święto Czyszczenia Nagrobków. Z tego powodu może wystąpić przerwa w kontaktach z chińskimi kontrahentami.
BigChina oficjalnym partnerem  China Homelife Show
Mamy przyjemność poinformować, że BigChina została oficjalnym partnerem targów branżowych China Homelife Show 2016, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Nadarzynie koło Warszawy.
Zapraszamy na targi Home&Garden
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi Home&Garden, odbywające się w Kielcach w dniach 8-10 kwietnia 2016 roku, których jesteśmy patronem medialnym
Zbliżają się obchody Chińskiego Nowego Roku
W związku z nadchodzącym Chińskim Nowym Rokiem rozpoczyna się wielka migracja obywateli Chin, którzy wracają na to najważniejsze święto do domów z całego kraju. Z powodu obchodów mogą pojawić się utrudnienia w realizacji zamówień.
Zakończyło się Polsko-Chińskie Forum Logistyczne w Lublinie
Polsko-Chińskie Forum Logistyczne to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane na tak szeroką skalę w województwie lubelskim. Chętnych do udziału nie brakowało - na Forum przybyło około 120 uczestników, głównie pochodzących z Lubelszczyzny.
Podsumowanie kongresu Asia Trade
W ubiegłym tygodniu zakończył się kongres Asia Trade w Ostródzie.
Kongres AsiaTrade już niebawem
Już za niecały miesiąc rozpocznie się pierwsza edycja kongresu Asia Trade. Jako oficjalny partner wydarzenia pragniemy Państwa poinformować o postanowieniu organizatorów o wydłużeniu kongresu do trzech dni. W związku z tym zmienia się data jego rozpoczęcia, których inauguracja odbędzie się 19 listopada.
Od 1 października zmiana warunków rozliczania należności z Urzędem Celnym
Na 1 października ministerstwo finansów zaplanowało prawdziwą rewolucję dotyczącą rozliczeń należności z Urzędami Celnymi. Zostanie wprowadzony system pozwalający na centralizację zadań z zakresu finansów księgowości Izb Celnych.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.