Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Import z Chin okiem ekspertów: odprawa celna
Polecamy lekturę artykułu "Import z Chin okiem ekspertów: odprawa celna", który powstał na podstawie webinaru przeprowadzonego przez BigChina.
Webinar
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik importera" skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 22 marca br. o godzinie 13:00.
Webinar
Wraz z naszymi partnerami zapraszamy na wspólnie organizowany webinar skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 1 marca br.
Święto Lampionów w Chinach
W sobotę 11 lutego przypada w Chinach Święto Lampionów, w trakcie którego na ulicach i w domach pojawiają się setki czerwonych lampionów.
Rozpoczynamy serię webinarów dla importerów
Importerzy towarów z Chin dostaną niebywałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i poprawy swojej konkurencyjności. Grupa firm specjalizująca się w imporcie rozpoczyna program regularnych szkoleń internetowych skierowanych do importerów, które będzie można zobaczyć w specjalnie stworzonym do tego celu serwisie podrecznikimportera.pl.
RABAT 15% z okazji Chińskiego Roku Koguta! Oszczędzamy Twoje pieniądze i stres
27 stycznia Chińczycy rozpoczynają Nowy Rok Ognistego Koguta, jednego z 12 znaków chińskiego zodiaku. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję dla importerów.
Obchody chińskiego Nowego Roku Ognistego Koguta
27 stycznia zaczynają się oficjalne obchody chińskiego Nowego Roku, któremu tym razem patronuje ognisty Kogut. Z powodu dni wolnych mogą pojawić się opóźnienia w realizowaniu zamówień z Chin.
BigChina.pl życzy wszystkim Wesołych Świąt
Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku życzy zespół BigChina.pl
Podsumowanie VI edycji targów China Expo
W dniach 15-17 września br. miała miejsce VI edycja targów China Expo – China Brand Show Poland, czyli jednej z największych imprez targowych poświęconych współpracy polsko-chińskiej. Tegoroczne wydarzenie zgromadziło około 3 tys. odwiedzających oraz zaowocowało podpisaniem kontraktów handlowych o wartości ok. 10 mln dolarów.
Chińczycy 1 października obchodzą Święto Narodowe
1 października w Chinach rozpoczynają się obchody jednego z najważniejszych świąt w roku - Święta Narodowego upamiętniającego proklamację Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 r.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 10 11 12 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.