Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Chiński kalendarz na 2018 r.
Do pierwszego chińskiego święta w 2018 roku, Chińskiego Nowego Roku, pozostał jeszcze ponad miesiąc, warto jednak już teraz zajrzeć do tegorocznego kalendarza chiskiego. Choćby po to, by wiedzieć w jakich dniach nasze działania biznesowe w Chinach utkną w miejscu.
Wesołych Świąt
Życzymy Państwu pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.
Ekspert BigChina na konferencji „Rynek chiński – szanse i zagrożenia” na Podkarpaciu
W ubiegłym tygodniu, Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina, miała przyjemność prowadzić prelekcję i szkolenie dla polskich przedsiębiorców w ramach konferencji „Rynek chiński – szanse i zagrożenia”, która towarzyszyła podkarpackim Targom Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2017.
    Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA
Targi EKOGALA są doskonałą okazją do nawiązania współpracy i zawarcia korzystnych kontraktów, promocji produktów ekologicznych i tradycyjnych oraz podejmowania dalszych inicjatyw na rzecz rozwoju działalności biznesowej, nie tylko na terenie kraju, ale tym razem także i Chin. Tegorocznym targom towarzyszyć będą konferencja "Rynek chiński - szanse i zagrożenia" oraz misja gospodarcza chińskich przedsiębiorców.
BEZPŁATNE relacje z Targów Kantońskich Online!
Targi Kantońskie zostały zakończone, nie każdy jednak mógł wziąć w nich udział osobiście. Dla takich osób BigChina.pl zorganizowała bezpłatne wydarzenie: Targi Kantońskie Online. Jest to pierwsza tego typu akcja w Polsce, umożliwiająca śledzenie zdjęć, filmów i relacji prosto z Chin w Internecie, a tym samym poznanie oferty największych chińskich wystawców bez wyjazdu na targi.
Weź udział w Targach Kantońskich Online
Targi branżowe w Chinach budzą coraz większe zainteresowanie przedsiębiorców z całego świata. Nie każdy jednak ma możliwość udać się osobiście do Chin i samodzielnie zdobyć ofertę chińskich wystawców. Dla takich osób powstało bezpłatne wydarzenie Targi Kantońskie Online organizowane przez firmę BigChina.pl.
Rozpoczęcie targów China Expo - China Brand Show Poland
Już jutro w Warszawie startuje 7. edycja Targów China Expo - China Brand Show Poland, na które serdecznie Państwa zapraszamy.
Webinar
Zapraszamy na ostatni w tym roku webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowanego do importerów towarów z Chin. Webinar odbędzie się 13 września o godzinie 13:00 za pośrednictwem internetu.
Zapraszamy na Festiwal Kultur Azji
Z przyjemnością zapraszamy na Festiwal Kultur Azji, który odbędzie się w dniach 20-22 października w PTAK Warsaw EXPO.
Zapraszamy na Targi China Expo Poland
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 7. edycję Targów China Expo Poland. które odbędą się w dniach 14-16 września w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 13 14 15 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.