Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Azjatycka etykieta biznesowa na China Expo 2016
W dniach 15-17 września br. w warszawskim Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c odbędzie się VI edycja China Expo – China Brand Show Poland, czyli jednej z największych imprez targowych poświęconych współpracy biznesowej z Chinami. Organizatorzy wydarzenia przypominają, jak przeprowadzić udane negocjacje z przedsiębiorcami z Państwa Środka.
Zapraszamy na Vapeshow Warsaw 2016
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Vapeshow, międzynarodowe targi i konferencję poświęconą przemysłowi Vape w Polsce, któe odbędą się w dniach 10-11 września w Warszawie.
Zapraszamy na targi CHINA EXPO POLAND 2016
Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi CHINA EXPO POLAND 2016, które odbędą się w dniach 15-17 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.
BigChina.pl partnerem kongresu i targów Asia Trade  Know-How
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję wydarzenia targowo-kongresowego Asia Trade Know-How, które odbędzie się w dniach 22-24 września w Ostródzie.
Święto Smoczych Łodzi w Chinach
W tym tygodniu Chińczycy obchodzą Święto Smoczych Łodzi. Jest to jedno z trzech najważniejszych chińskich świąt.
Podsumowanie targów Gift Show Poland 2016
W sobotę zakończyły się tragi Gift Show Poland 2016, jedno z największy wydarzeń na polskim rynku w branży upominkowej.
Czerwcowe targi China Homelife Show
Przypominamy, że już na początku przyszłego miesiąca w Nadarzynie, w dniach 7-9 czerwca odbędą się targi China Homelife Show. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.
Już 19 maja rozpoczynają się targi upominkowe GiftShow Poland 2016
Przypominamy, że już w dniach 19-21 maja br. rusza druga edycja międzynarodowych targów Gift Show Poland – jednego z największych wydarzeń branży upominkowej w Polsce. Impreza odbędzie się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c. Podczas targów, na stoiskach polskich i zagranicznych wystawców, zostaną zaprezentowane propozycje upominków na różne okazje, a osoby, które wezmą udział w wydarzeniu, będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych konferencjach i warsztatach kreatywnych.
BigChina po raz drugi patronem Warsaw-Beijing Forum
Już po raz drugi możemy z dumą poinformować, że jesteśmy patronem Warsaw-Beijing Forum, projektu studenckiego, który ma promować i pomóc w zacieśnianiu relacji gospodarczych między Polską a Chinami już na poziomie uniwersyteckim.
BigChina.pl na targach HOME&GARDEN w Kielcach
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska przez cały weekend na targach HOME&GARDEN w Kielcach.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kontakt

tel. +48 12 394 65 04 
+48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.