Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Czasowe zawieszenie Forum BigChina.pl
Z powodu problemów technicznych Forum BigChina.pl jest czasowo zawieszone. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Webinar
Zapraszamy na następny webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowanego do importerów towarów z Chin. Webinar odbędzie się 5 lipca o godzinie 13:00 za pośrednictwem internetu.
Webinar
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera". Szkolenie kierowane do importerów towarów z Chin odbędzie się 14 czerwca br. (środa) o godzinie 13:00.
Święto Smoczych Łodzi w Chinach
30 maja Chińczycy obchodzą Święto Smoczych Łodzi, jeden z najważniejszych tradycyjnych festiwali w chińskim kalendarzu. Z powodu długiego weekendu mogą nastąpić opóźnienia w kontakcie z chińskimi dostawcami.
Zapraszamy na szkolenie
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie "Chińska cena a negocjacje - znaczenie różnic kulturowych w biznesie", które odbędzie się 30 maja we Wrocławiu w ramach spotkania organizowanego przez Forum Edukacji Biznesowej.
Webinar
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 17 maja br. o godzinie 13:00.
IV edycja Warsaw-Beijing Forum Youth For Business
Mamy przyjemność ogłosić, że nasza firma po raz trzeci została patronem medialnym projektu studenckiego Warsaw-Beijing Forum, które odbędzie się w dniach 17-24 maja br.
Zapraszamy na Targi China Homelife Show 2017
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na VI edycję Targów China Homelife Show 2017, które odbędą się w dniach 6-8 czerwca w Nadarzynie k. Warszawy.
Zapraszamy na targi upominkowe GIFT SHOW 2017
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję Targów Upominkowo-prezentowych GIFT SHOW 2017, które odbędą się w dniach 26-28 maja w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.
Webinar
Kolejny webinar dla importerów z cyklu "Podręcznik Importera" odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy.

« 1 2 3 4 5 6 7 11 12 13 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.