Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
RABAT 15% z okazji Chińskiego Roku Koguta! Oszczędzamy Twoje pieniądze i stres
27 stycznia Chińczycy rozpoczynają Nowy Rok Ognistego Koguta, jednego z 12 znaków chińskiego zodiaku. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję dla importerów.
Obchody chińskiego Nowego Roku Ognistego Koguta
27 stycznia zaczynają się oficjalne obchody chińskiego Nowego Roku, któremu tym razem patronuje ognisty Kogut. Z powodu dni wolnych mogą pojawić się opóźnienia w realizowaniu zamówień z Chin.
BigChina.pl życzy wszystkim Wesołych Świąt
Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku życzy zespół BigChina.pl
Podsumowanie VI edycji targów China Expo
W dniach 15-17 września br. miała miejsce VI edycja targów China Expo – China Brand Show Poland, czyli jednej z największych imprez targowych poświęconych współpracy polsko-chińskiej. Tegoroczne wydarzenie zgromadziło około 3 tys. odwiedzających oraz zaowocowało podpisaniem kontraktów handlowych o wartości ok. 10 mln dolarów.
Chińczycy 1 października obchodzą Święto Narodowe
1 października w Chinach rozpoczynają się obchody jednego z najważniejszych świąt w roku - Święta Narodowego upamiętniającego proklamację Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 r.
Zapraszamy na Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX JESIEŃ 2016
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jesiennej edycji targów budowlano-wnętrzarskich SIBEX, które odbędą się w dniach 17-18 września w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Azjatycka etykieta biznesowa na China Expo 2016
W dniach 15-17 września br. w warszawskim Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c odbędzie się VI edycja China Expo – China Brand Show Poland, czyli jednej z największych imprez targowych poświęconych współpracy biznesowej z Chinami. Organizatorzy wydarzenia przypominają, jak przeprowadzić udane negocjacje z przedsiębiorcami z Państwa Środka.
Zapraszamy na Vapeshow Warsaw 2016
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Vapeshow, międzynarodowe targi i konferencję poświęconą przemysłowi Vape w Polsce, któe odbędą się w dniach 10-11 września w Warszawie.
Zapraszamy na targi CHINA EXPO POLAND 2016
Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi CHINA EXPO POLAND 2016, które odbędą się w dniach 15-17 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.
BigChina.pl partnerem kongresu i targów Asia Trade  Know-How
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję wydarzenia targowo-kongresowego Asia Trade Know-How, które odbędzie się w dniach 22-24 września w Ostródzie.

« 1 2 3 4 5 6 7 9 10 11 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.