Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Zapraszamy na Targi China Homelife Show 2017
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na VI edycję Targów China Homelife Show 2017, które odbędą się w dniach 6-8 czerwca w Nadarzynie k. Warszawy.
Zapraszamy na targi upominkowe GIFT SHOW 2017
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję Targów Upominkowo-prezentowych GIFT SHOW 2017, które odbędą się w dniach 26-28 maja w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.
Webinar
Kolejny webinar dla importerów z cyklu "Podręcznik Importera" odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy.
Qingming - chińskie Święto Czystości i Jasności
W najbliższą niedzielę 2 kwietnia w Chinach rozpoczyna się święto Qingming, czyli Święto Czystości i Jasności. Jest to tradycyjne chińskie święto zmarłych trwające 3 dni.
Zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM w Kielcach
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, które odbędą się w Kielcach w dniach 7-9 kwietnia br.
Import z Chin okiem ekspertów: odprawa celna
Polecamy lekturę artykułu "Import z Chin okiem ekspertów: odprawa celna", który powstał na podstawie webinaru przeprowadzonego przez BigChina.
Webinar
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik importera" skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 22 marca br. o godzinie 13:00.
Webinar
Wraz z naszymi partnerami zapraszamy na wspólnie organizowany webinar skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 1 marca br.
Święto Lampionów w Chinach
W sobotę 11 lutego przypada w Chinach Święto Lampionów, w trakcie którego na ulicach i w domach pojawiają się setki czerwonych lampionów.
Rozpoczynamy serię webinarów dla importerów
Importerzy towarów z Chin dostaną niebywałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i poprawy swojej konkurencyjności. Grupa firm specjalizująca się w imporcie rozpoczyna program regularnych szkoleń internetowych skierowanych do importerów, które będzie można zobaczyć w specjalnie stworzonym do tego celu serwisie podrecznikimportera.pl.

« 1 2 3 4 5 6 9 10 11 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.