Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Warsaw Beijing Forum: webinarium o inwestycjach w dobie Covid-19
W ramach VI edycji Warsaw Beijing Forum zapraszamy na webinarium na temat wpływu Covid-19 na chińskie inwestycje w Polsce. Wykład on-line odbędzie się już 27 maja.
Święto Środka Jesieni i Święta Narodowe
Święto Środka Jesieni to jedno z najważniejszych świąt w tradycyjnym kalendarzu chińskim. To czas przesilenia jesiennego, a księżyc jest jego głównym bohaterem.
Majówka w Chinach
Tegoroczna majówka w Chinach potrwa dwa dni dłużej niż w Polsce. Warto o tym pamiętać, planując rozmowy biznesowe z chińskimi kontrahentami.
BigChina na targach China Homelife
Rośnie ranga targów China Homelife, największych w Europie Centralnej i Wschodniej targów artykułów chińskich. Ofertą wystawców zainteresowało się kilkanaście tysięcy handlowców, przedsiębiorców i odwiedzających targi. Jak co roku, na targach nie mogło zabraknąć naszej firmy. BigChina wsparła kolejną edycję wystawy oraz towarzyszące targom seminaria i wykłady na importerów.
Zarejestruj się na bezpłatne szkolenia i największe targi chińskich produktów w Europie!
BigChina wspiera kolejną edycję targów China Homelife. Największe targi chińskich produktów w Europie odbędą się już 29-31 maja w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Spotkaj naszych ekspertów i weź udział w bezpłatnych seminariach dla importerów. Odbierz darmową wejściówkę na targi i poznaj ofertę blisko 1700 chińskich producentów! Zapraszamy!
Spotkajmy się w EXPO Kraków. Zapraszamy na targi i wykłady!
Już 25 maja rozpoczną się jedne z największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce, Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza. Trzecia edycja wydarzenia odbędzie się pod patronatem BigChina. Towarzyszyć jej będzie Krakow Design Festival oraz liczne warsztaty i wykłady dla zwiedzających. Prelekcje na temat importu z Chin poprowadzi Prezes BigChina, Paulina Kiełbus-Jania.
Wspieramy konferencję
Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencją Naukową "Chiny w dobie wyzwań nowej ery", która odbędzie się 11 maja 2019 r. ​w Krakowie na ​Uniwersytecie Jagiellońskim. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Prawa Chińskiego TBSP WPiA UJ oraz stowarzyszenie Chinese Law Association. W panelu eksperckim udział weźmie Paulina Kiełbus-Jania, Prezes Zarządu BigChina.
Targi Dom, Ogród i Ty w Kielcach pod patronatem BigChina.pl
Zapraszamy do DOMu - XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM już od 5 do 7 kwietnia w Targach Kielce.
I edycja konferencji
Dnia 15 lutego 2019 roku, na Uniwersytecie Śląskim, odbyła się I edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Prawne i gospodarcze aspekty współpracy z Chińską Republiką Ludową". Blisko 150 gości wysłuchało prawie 20 wykładów dotyczących specjalistycznej tematyki współpracy z Państwem Środka. W wydarzeniu udział wzięli ekonomiści, specjaliści w zakresie eksportu do Chin i importu z Chin, prawnicy i naukowcy. Prezes BigChina, Paulina Kiełbus-Jania znalazła się w gronie prelegentów, natomiast BigChina była jednym z Patronów tego wydarzenia.
PROMOCJA z okazji Chińskiego Nowego Roku Świni
Zgodnie z kalendarzem księżycowym Rok Świni rozpocznie się 5 lutego 2019 roku i potrwa aż do 24 stycznia 2020. Według chińskiego zodiaku, Świnia symbolizuje doprowadzanie biegu spraw do ich finału. To zatem doskonały czas na analizę swojego biznesu i zadbanie o bezpieczeństwo transakcji z chińskimi kontrahentami. Do połowy lutego zamów audyt fabryki lub kontrolę zamówienia w Chinach 15% taniej!

« 1 2 3 4 5 6 13 14 15 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.