Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Webinar
Zapraszamy na ostatni w tym roku webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowanego do importerów towarów z Chin. Webinar odbędzie się 13 września o godzinie 13:00 za pośrednictwem internetu.
Zapraszamy na Festiwal Kultur Azji
Z przyjemnością zapraszamy na Festiwal Kultur Azji, który odbędzie się w dniach 20-22 października w PTAK Warsaw EXPO.
Zapraszamy na Targi China Expo Poland
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 7. edycję Targów China Expo Poland. które odbędą się w dniach 14-16 września w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.
Webinar
Zbliża się kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera", który odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 13:00 w formie online. Zapraszamy.
Forum BigChina.pl uruchomione
Mamy przyjemność poinformować, że nasze forum zostało już uruchomione. Zapraszamy do odwiedzania i aktywności pod starym adresem http://www.forum.bigchina.pl/
Czasowe zawieszenie Forum BigChina.pl
Z powodu problemów technicznych Forum BigChina.pl jest czasowo zawieszone. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Webinar
Zapraszamy na następny webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowanego do importerów towarów z Chin. Webinar odbędzie się 5 lipca o godzinie 13:00 za pośrednictwem internetu.
Webinar
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera". Szkolenie kierowane do importerów towarów z Chin odbędzie się 14 czerwca br. (środa) o godzinie 13:00.
Święto Smoczych Łodzi w Chinach
30 maja Chińczycy obchodzą Święto Smoczych Łodzi, jeden z najważniejszych tradycyjnych festiwali w chińskim kalendarzu. Z powodu długiego weekendu mogą nastąpić opóźnienia w kontakcie z chińskimi dostawcami.
Zapraszamy na szkolenie
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie "Chińska cena a negocjacje - znaczenie różnic kulturowych w biznesie", które odbędzie się 30 maja we Wrocławiu w ramach spotkania organizowanego przez Forum Edukacji Biznesowej.

« 1 2 3 4 5 6 10 11 12 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.