Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Świąteczne Życzenia od BigChina.pl
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy BigChina.pl.
DOM i OGRÓD w wyjątkowej, letniej edycji
W nowym kalendarzu Targów Kielce nie mogło zabraknąć ulubionej wystawy kielczan. 22 i 23 sierpnia zapraszamy do DOM-u!
Wesołych Świąt!
Ekspert BigChina na seminarium
Prezes Zarządu BigChina, Paulina Kiełbus-Jania, wzięła udział w konferencji dedykowanej pomorskim przedsiębiorcom, przed którymi otwierają się nowe możliwości w świetle inicjatywy Nowego Jedwabnego Szlaku.
Relacja z Targów China Brand Show 2019!
China Brand Show to wydarzenie, które z roku na rok staje się coraz istotniejszym miejscem spotkań dla przedsiębiorców chcących rozpocząć współpracę biznesową z Chinami.
BigChina.pl zaprasza na China Brand Show!
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów China Brand Show 2019! W dniach 19-21 września hala wystawowa PTAK WarsawExpo zamieni się w polsko-chińskie centrum współpracy biznesowej!
Chińskie targi przełożone
Największe branżowe targi w Chinach zostały przełożone na jesień, a niektóre nawet na przyszły rok. Większość organizatorów nie podaje jeszcze oficjalnych terminów.
Warsaw Beijing Forum: webinarium o inwestycjach w dobie Covid-19
W ramach VI edycji Warsaw Beijing Forum zapraszamy na webinarium na temat wpływu Covid-19 na chińskie inwestycje w Polsce. Wykład on-line odbędzie się już 27 maja.
Majówka w Chinach
Tegoroczna majówka w Chinach potrwa dwa dni dłużej niż w Polsce. Warto o tym pamiętać, planując rozmowy biznesowe z chińskimi kontrahentami.
BigChina na targach China Homelife
Rośnie ranga targów China Homelife, największych w Europie Centralnej i Wschodniej targów artykułów chińskich. Ofertą wystawców zainteresowało się kilkanaście tysięcy handlowców, przedsiębiorców i odwiedzających targi. Jak co roku, na targach nie mogło zabraknąć naszej firmy. BigChina wsparła kolejną edycję wystawy oraz towarzyszące targom seminaria i wykłady na importerów.

« 1 2 3 4 5 12 13 14 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.