Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Ekspert BigChina na seminarium
Prezes Zarządu BigChina, Paulina Kiełbus-Jania, wzięła udział w konferencji dedykowanej pomorskim przedsiębiorcom, przed którymi otwierają się nowe możliwości w świetle inicjatywy Nowego Jedwabnego Szlaku.
Relacja z Targów China Brand Show 2019!
China Brand Show to wydarzenie, które z roku na rok staje się coraz istotniejszym miejscem spotkań dla przedsiębiorców chcących rozpocząć współpracę biznesową z Chinami.
BigChina.pl zaprasza na China Brand Show!
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów China Brand Show 2019! W dniach 19-21 września hala wystawowa PTAK WarsawExpo zamieni się w polsko-chińskie centrum współpracy biznesowej!
Warsaw Beijing Forum: webinarium o inwestycjach w dobie Covid-19
W ramach VI edycji Warsaw Beijing Forum zapraszamy na webinarium na temat wpływu Covid-19 na chińskie inwestycje w Polsce. Wykład on-line odbędzie się już 27 maja.
Majówka w Chinach
Tegoroczna majówka w Chinach potrwa dwa dni dłużej niż w Polsce. Warto o tym pamiętać, planując rozmowy biznesowe z chińskimi kontrahentami.
BigChina na targach China Homelife
Rośnie ranga targów China Homelife, największych w Europie Centralnej i Wschodniej targów artykułów chińskich. Ofertą wystawców zainteresowało się kilkanaście tysięcy handlowców, przedsiębiorców i odwiedzających targi. Jak co roku, na targach nie mogło zabraknąć naszej firmy. BigChina wsparła kolejną edycję wystawy oraz towarzyszące targom seminaria i wykłady na importerów.
Zarejestruj się na bezpłatne szkolenia i największe targi chińskich produktów w Europie!
BigChina wspiera kolejną edycję targów China Homelife. Największe targi chińskich produktów w Europie odbędą się już 29-31 maja w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Spotkaj naszych ekspertów i weź udział w bezpłatnych seminariach dla importerów. Odbierz darmową wejściówkę na targi i poznaj ofertę blisko 1700 chińskich producentów! Zapraszamy!
Spotkajmy się w EXPO Kraków. Zapraszamy na targi i wykłady!
Już 25 maja rozpoczną się jedne z największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce, Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza. Trzecia edycja wydarzenia odbędzie się pod patronatem BigChina. Towarzyszyć jej będzie Krakow Design Festival oraz liczne warsztaty i wykłady dla zwiedzających. Prelekcje na temat importu z Chin poprowadzi Prezes BigChina, Paulina Kiełbus-Jania.
Wspieramy konferencję
Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencją Naukową "Chiny w dobie wyzwań nowej ery", która odbędzie się 11 maja 2019 r. ​w Krakowie na ​Uniwersytecie Jagiellońskim. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Prawa Chińskiego TBSP WPiA UJ oraz stowarzyszenie Chinese Law Association. W panelu eksperckim udział weźmie Paulina Kiełbus-Jania, Prezes Zarządu BigChina.
Targi Dom, Ogród i Ty w Kielcach pod patronatem BigChina.pl
Zapraszamy do DOMu - XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM już od 5 do 7 kwietnia w Targach Kielce.

« 1 2 3 4 5 12 13 14 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.