Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Praktyczne aspekty wymiany handlowej z Chinami - konferencja
W dniach 7-8 listopada odbyły się konferencje praktycznych aspektów wymiany handlowej z Chinami, zorganizowane przez przez ING dla klientów banku. Wśród prelegentów znalazła się Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Generalny BigChina.
Konferencja ING z udziałem BigChina
4 października, we wrocławskim hotelu Monopol, odbyła się konferencja na temat współpracy z Chinami. Wydarzenie zorganizowane zostało przez ING dla klientów banku. Na specjalne zaproszenie organizatorów, Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Genralny BigChina, poprowadziła prelekcję pt. "Minimalizacja ryzyka w handlu z Chinami: 3 kroki do bezpiecznego importu z Chin".
Nowe usługi BigChina!
Miło nam poinformować o wzbogaceniu naszej oferty usług importowych o nowe świadczenia. W odpowiedzi na potrzeby importerów proponujemy dwa nowo wprowadzone rodzaje pomocy: konsolidację przesyłek oraz udział w targach na zlecenie.
BigChina jako ekspert na China Expo Poland
- Niewiedza czy ignorancja prowadzą do błędów, których konsekwencje budują często mylne wyobrażanie na temat prowadzenia interesów z Chinami. Chińczycy przykładają dużą wagę do zachowania społecznych konwenansów i budowania dobrych relacji, w przeciwieństwie do respektowania przepisów i formalności – Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina Sp. z o.o. doradzała importerom na China Expo Poland 2013.
BigChina na Targach Interior w Kielcach
W dniach 13-15 września odbyły się Targi Interior Made in China w Kielcach. Nie mogło nas tam zabraknąć. Imprezie towarzyszył cykl konferencji dla zwiedzających. Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina Sp. z o.o., poprowadziła wykład pt. "Bezpieczny import z Chin w 3 krokach".
Porady od BigChina dla serwisu MotoFaktor.pl.
"Zaczynając rozmowę od ustalania ceny gwarantujemy sobie niską jakość". To jedna z przyczyn, dla której chińskie towary w Polsce mają słabą opinię: po prostu firmom, które je sprowadzają, zależało przede wszystkim na tym, żeby produkty były tanie. Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Generalny BigChina udzieliła kilku porad dla importerów na łamach portalu MotoFaktor.pl.
Zapraszamy na III edycję China Expo
Tysiące produktów, bezpłatne prelekcje, specjalny program dla kupców! III edycja China Expo Poland już 12-14 września 2013 w Warszawie. Pośród wykładów będzie można również uczestniczyć w prezentacji BigChina.
Targi Interior Made in China już we wrześniu!
Od 13 do 15 września 2013 zapraszamy na kolejną edycję targów INTERIOR MADE IN CHINA. Wystawa to dokonała szansa na nawiązanie współpracy z chińskimi przedsiębiorcami, a także do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu importu z Chin. Swoją prelekcję przedstawi również m. in. BigChina.
BigChina na konferencji organizowanej przez Puls Biznesu
Konferencja "Praktyczne aspekty wymiany handlowej" odbyła się 11.06.2013 w Katowicach, jako jedna z prelegentów wystąpiła p. Paulina Kiełbus-Jania prezes BigChina. Wydarzenie wsparliśmy również od strony promocyjnej jako główny patronat.
Chiny Homelife Show 2013
Druga edycja Chiny Homelife Show, odbyła się w Poznaniu między 22 a 24 maja 2013, BigChina miało przyjemność wesprzeć organizację targów jako partner. Zwiedzający uczestniczyli również w prelekcji Pauliny Kiełbus-Jani, Prezes BigChina Sp. z o. o.

« 1 2 3 11 12 13 14 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.