Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Chiński Nowy Rok, wydłużenie czasu obsługi zapytań importowych
Z powodu zbliżającego się Chińskiego Nowego Roku chcielibyśmy poinformować, iż nastąpi wydłużenie czasu obsługi zapytań dotyczących importu. W dniach od 27.01 do 10.02.2014r. W tym okresie większość Chińczyków przebywa na urlopach świątecznych.
Bigchina objęła patronat nad warsztatem
1 lutego 2014r. odbędzie się warsztat "Import z Chin" organizowany przez firmę Pure Mind. Firma BigChina z objęła patronat nad tym wydarzeniem.
Praktyczne aspekty wymiany handlowej z Chinami - konferencja
W dniach 7-8 listopada odbyły się konferencje praktycznych aspektów wymiany handlowej z Chinami, zorganizowane przez przez ING dla klientów banku. Wśród prelegentów znalazła się Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Generalny BigChina.
Konferencja ING z udziałem BigChina
4 października, we wrocławskim hotelu Monopol, odbyła się konferencja na temat współpracy z Chinami. Wydarzenie zorganizowane zostało przez ING dla klientów banku. Na specjalne zaproszenie organizatorów, Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Genralny BigChina, poprowadziła prelekcję pt. "Minimalizacja ryzyka w handlu z Chinami: 3 kroki do bezpiecznego importu z Chin".
Nowe usługi BigChina!
Miło nam poinformować o wzbogaceniu naszej oferty usług importowych o nowe świadczenia. W odpowiedzi na potrzeby importerów proponujemy dwa nowo wprowadzone rodzaje pomocy: konsolidację przesyłek oraz udział w targach na zlecenie.
BigChina jako ekspert na China Expo Poland
- Niewiedza czy ignorancja prowadzą do błędów, których konsekwencje budują często mylne wyobrażanie na temat prowadzenia interesów z Chinami. Chińczycy przykładają dużą wagę do zachowania społecznych konwenansów i budowania dobrych relacji, w przeciwieństwie do respektowania przepisów i formalności – Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina Sp. z o.o. doradzała importerom na China Expo Poland 2013.
BigChina na Targach Interior w Kielcach
W dniach 13-15 września odbyły się Targi Interior Made in China w Kielcach. Nie mogło nas tam zabraknąć. Imprezie towarzyszył cykl konferencji dla zwiedzających. Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina Sp. z o.o., poprowadziła wykład pt. "Bezpieczny import z Chin w 3 krokach".
Porady od BigChina dla serwisu MotoFaktor.pl.
"Zaczynając rozmowę od ustalania ceny gwarantujemy sobie niską jakość". To jedna z przyczyn, dla której chińskie towary w Polsce mają słabą opinię: po prostu firmom, które je sprowadzają, zależało przede wszystkim na tym, żeby produkty były tanie. Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Generalny BigChina udzieliła kilku porad dla importerów na łamach portalu MotoFaktor.pl.
Zapraszamy na III edycję China Expo
Tysiące produktów, bezpłatne prelekcje, specjalny program dla kupców! III edycja China Expo Poland już 12-14 września 2013 w Warszawie. Pośród wykładów będzie można również uczestniczyć w prezentacji BigChina.
Targi Interior Made in China już we wrześniu!
Od 13 do 15 września 2013 zapraszamy na kolejną edycję targów INTERIOR MADE IN CHINA. Wystawa to dokonała szansa na nawiązanie współpracy z chińskimi przedsiębiorcami, a także do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu importu z Chin. Swoją prelekcję przedstawi również m. in. BigChina.

« 1 2 3 11 12 13 14 15 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.