Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Narodowe Chińskie Święto - cały tydzień wolny od pracy
W dniach od 1 do 7 października odbywa się jedno z najważniejszych świąt w Chinach upamiętniające proklamację Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 roku. W okresie tym Chińczycy nie pracują zatem należy spodziewać się opóźnień w realizacji zleceń.
Już dzisiaj Targi Interior Made in China w Kielcach
Już dzisiaj rozpoczynają się targi Interior Made In China w Kielcach. Bigchina.pl jest patronatem medialnym i merytorycznym tego wydarzenia.
Praktyczne porady BigChina na China Expo 2014
W tym roku odbyły się po raz kolejny targi China Expo, BigChina podobnie jak w poprzednich edycjach objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem, a także udzielała praktycznych wskazówek jak z sukcesem importować z Chin.
Strajki w Ningbo [Aktualizacja]
Informujemy, iż strajk kierowców, który trwał od zeszłego tygodnia w Ningbo zakończył się w ten weekend.
Nadchodzące wydarzenia związane z rynkiem Chińskim
Okres wakacyjny powoli się kończy, chcielibyśmy poinformować Państwa o nadchodzących szkoleniach, konferencjach i targach związanych z rynkiem chińskim, nad którymi BigChina.pl objęła patronat medialny.
Kolejna edycja Interior Made in China już we wrześniu.
W dniach od 19.09.2014 do 21.09.2014r. odbędzie się kolejna edycja popularnych targów Interior Made in China. Podobnie jak w poprzednich edycjach BigChina.pl z przyjemnością objęła patronat nad tym wydarzeniem zarówno medialny jak i merytoryczny.
Problemy z serwerem
W zeszłym tygodniu nastąpiły pewne problemy z naszym serwem na którym zamieszczone jest Bigchina.pl i forum.bigchina.pl. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z portalu. Z poważaniem, Zespół BigChina
Nowa siedziba BigChina Sp. z o. o.
Informujemy, iż nasza firma przeniosła swoją siedzibę do biurowca Portus na ulicy Kamieńskiego 51.
Qing Ming- Święto Czyszczenia Nagrobków
Od 5 do 7 kwietnia Chińczycy obchodzą odpowiednik naszego Dnia Wszystkich Świętych. W tym okresie importerzy muszą liczyć się z krótką przerwą w kontaktach z Chinami.
BigChina dla Wyborcza.biz
Paulina Kiełbus Jania Prezes BigChina.pl wypowiedziała się dla portalu wyborcza.biz na temat kupowania pojedynczych towarów z Chin.

« 1 2 3 10 11 12 13 14 15 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.