Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Qing Ming- Święto Czyszczenia Nagrobków
Od 5 do 7 kwietnia Chińczycy obchodzą odpowiednik naszego Dnia Wszystkich Świętych. W tym okresie importerzy muszą liczyć się z krótką przerwą w kontaktach z Chinami.
BigChina dla Wyborcza.biz
Paulina Kiełbus Jania Prezes BigChina.pl wypowiedziała się dla portalu wyborcza.biz na temat kupowania pojedynczych towarów z Chin.
Nowości w portalu BigChina.pl
Portal BigChina.pl od marca rozpoczął współpracę z serwisami Seaoo.com oraz Kantoria.com.
Bigchina po raz kolejny objęła patronat nad warsztatem
1 marca 2014r. odbędzie się warsztat "Import z Chin" organizowany przez firmę Pure Mind. Firma BigChina objęła patronat nad tym wydarzeniem.
Chiński Nowy Rok, wydłużenie czasu obsługi zapytań importowych
Z powodu zbliżającego się Chińskiego Nowego Roku chcielibyśmy poinformować, iż nastąpi wydłużenie czasu obsługi zapytań dotyczących importu. W dniach od 27.01 do 10.02.2014r. W tym okresie większość Chińczyków przebywa na urlopach świątecznych.
Bigchina objęła patronat nad warsztatem
1 lutego 2014r. odbędzie się warsztat "Import z Chin" organizowany przez firmę Pure Mind. Firma BigChina z objęła patronat nad tym wydarzeniem.
Praktyczne aspekty wymiany handlowej z Chinami - konferencja
W dniach 7-8 listopada odbyły się konferencje praktycznych aspektów wymiany handlowej z Chinami, zorganizowane przez przez ING dla klientów banku. Wśród prelegentów znalazła się Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Generalny BigChina.
Konferencja ING z udziałem BigChina
4 października, we wrocławskim hotelu Monopol, odbyła się konferencja na temat współpracy z Chinami. Wydarzenie zorganizowane zostało przez ING dla klientów banku. Na specjalne zaproszenie organizatorów, Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Genralny BigChina, poprowadziła prelekcję pt. "Minimalizacja ryzyka w handlu z Chinami: 3 kroki do bezpiecznego importu z Chin".
Nowe usługi BigChina!
Miło nam poinformować o wzbogaceniu naszej oferty usług importowych o nowe świadczenia. W odpowiedzi na potrzeby importerów proponujemy dwa nowo wprowadzone rodzaje pomocy: konsolidację przesyłek oraz udział w targach na zlecenie.
BigChina jako ekspert na China Expo Poland
- Niewiedza czy ignorancja prowadzą do błędów, których konsekwencje budują często mylne wyobrażanie na temat prowadzenia interesów z Chinami. Chińczycy przykładają dużą wagę do zachowania społecznych konwenansów i budowania dobrych relacji, w przeciwieństwie do respektowania przepisów i formalności – Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina Sp. z o.o. doradzała importerom na China Expo Poland 2013.

« 1 2 3 8 9 10 11 12 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.