Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Strajki w Ningbo [Aktualizacja]
Informujemy, iż strajk kierowców, który trwał od zeszłego tygodnia w Ningbo zakończył się w ten weekend.
Nadchodzące wydarzenia związane z rynkiem Chińskim
Okres wakacyjny powoli się kończy, chcielibyśmy poinformować Państwa o nadchodzących szkoleniach, konferencjach i targach związanych z rynkiem chińskim, nad którymi BigChina.pl objęła patronat medialny.
Kolejna edycja Interior Made in China już we wrześniu.
W dniach od 19.09.2014 do 21.09.2014r. odbędzie się kolejna edycja popularnych targów Interior Made in China. Podobnie jak w poprzednich edycjach BigChina.pl z przyjemnością objęła patronat nad tym wydarzeniem zarówno medialny jak i merytoryczny.
Problemy z serwerem
W zeszłym tygodniu nastąpiły pewne problemy z naszym serwem na którym zamieszczone jest Bigchina.pl i forum.bigchina.pl. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z portalu. Z poważaniem, Zespół BigChina
Nowa siedziba BigChina Sp. z o. o.
Informujemy, iż nasza firma przeniosła swoją siedzibę do biurowca Portus na ulicy Kamieńskiego 51.
Qing Ming- Święto Czyszczenia Nagrobków
Od 5 do 7 kwietnia Chińczycy obchodzą odpowiednik naszego Dnia Wszystkich Świętych. W tym okresie importerzy muszą liczyć się z krótką przerwą w kontaktach z Chinami.
BigChina dla Wyborcza.biz
Paulina Kiełbus Jania Prezes BigChina.pl wypowiedziała się dla portalu wyborcza.biz na temat kupowania pojedynczych towarów z Chin.
Nowości w portalu BigChina.pl
Portal BigChina.pl od marca rozpoczął współpracę z serwisami Seaoo.com oraz Kantoria.com.
Bigchina po raz kolejny objęła patronat nad warsztatem
1 marca 2014r. odbędzie się warsztat "Import z Chin" organizowany przez firmę Pure Mind. Firma BigChina objęła patronat nad tym wydarzeniem.
Chiński Nowy Rok, wydłużenie czasu obsługi zapytań importowych
Z powodu zbliżającego się Chińskiego Nowego Roku chcielibyśmy poinformować, iż nastąpi wydłużenie czasu obsługi zapytań dotyczących importu. W dniach od 27.01 do 10.02.2014r. W tym okresie większość Chińczyków przebywa na urlopach świątecznych.

« 1 2 3 8 9 10 11 12 13 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.