Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Misja gospodarcza do Chin 2015
Zachęcamy do wzięcia udziału w misji gospodarczej polskich firm do Chin, która odbędzie się w dniach 22-26 marca 2015 roku.
Planując wyjazd biznesowy do Chin należy mieć wizę biznesową
Dlaczego planując wyjazd w interesach do ChRL powinno się aplikować o wizę biznesową? W jakich przypadkach powinniśmy się o nią starać? Jakie są warunki jej uzyskania? Jakie są rodzaje wizy biznesowej oraz ile trwa jej uzyskanie?
Nowy raport UE na temat sytuacji klimatu biznesowego ChRL
Po ponad sześciomiesięcznych konsultacjach ukazała się analiza przeprowadzona przez Izbę Handlową Unii Europejskiej na temat sytuacji klimatu biznesowego Chińskiej Republiki Ludowej.
Szkolenie Jak smakuje Państwo  Środka?
Za dwa dni w siedzibie PAIiIZ odbędzie się seminarium poświęcone rynkowi spożywczemu w Chinach „Jak smakuje Państwo Środka? - Rynek spożywczy w Chinach".
Nowy poradnik dla importerów już dostępny!
Edukatorium.pl przy współpracy i patronacie firmy BigChina stworzyło specjalny poradnik dla importerów z Chin, zarówno tych początkujących, jak i tych posiadających już doświadczenie w sprowadzaniu towarów z Chin. Dla każdego importera „Jak zarobić na imporcie z Chin” to wiedza w pigułce, która może okazać się bardzo przydatna, tym bardziej, że dostępna jest w postaci e-booka, którego można przeglądać na tablecie w dowolnym momencie.W poniższym artykule zamieszczamy fragmenty tego poradnika:
Wspomagamy akcję
Wczoraj ruszyła inicjatywa Spółdzielni Narodowej, która ma na celu wspomożenie polskiego sadownictwa po rosyjskim embargo na jabłka. Akcja "Z polską szarlotką do Chin" ma połączyć nasz kraj z Chinami za pomocą tradycyjnego przysmaku kuchni polskiej.
ShopCamp z udziałem Pauliny Kiełbus-Jania, CEO Bigchina.pl
Już za dwa dni odbędzie się wydarzenie z serii ShopCamp, gdzie przedstawiciele branż internetowego biznesu będą prezentować i dyskutować o różnych aspektach w dziedzinie E-Commerce.
Narodowe Chińskie Święto - cały tydzień wolny od pracy
W dniach od 1 do 7 października odbywa się jedno z najważniejszych świąt w Chinach upamiętniające proklamację Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 roku. W okresie tym Chińczycy nie pracują zatem należy spodziewać się opóźnień w realizacji zleceń.
Już dzisiaj Targi Interior Made in China w Kielcach
Już dzisiaj rozpoczynają się targi Interior Made In China w Kielcach. Bigchina.pl jest patronatem medialnym i merytorycznym tego wydarzenia.
Praktyczne porady BigChina na China Expo 2014
W tym roku odbyły się po raz kolejny targi China Expo, BigChina podobnie jak w poprzednich edycjach objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem, a także udzielała praktycznych wskazówek jak z sukcesem importować z Chin.

« 1 2 3 7 8 9 10 11 12 13 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.