Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Nowy poradnik dla importerów już dostępny!
Edukatorium.pl przy współpracy i patronacie firmy BigChina stworzyło specjalny poradnik dla importerów z Chin, zarówno tych początkujących, jak i tych posiadających już doświadczenie w sprowadzaniu towarów z Chin. Dla każdego importera „Jak zarobić na imporcie z Chin” to wiedza w pigułce, która może okazać się bardzo przydatna, tym bardziej, że dostępna jest w postaci e-booka, którego można przeglądać na tablecie w dowolnym momencie.W poniższym artykule zamieszczamy fragmenty tego poradnika:
Wspomagamy akcję
Wczoraj ruszyła inicjatywa Spółdzielni Narodowej, która ma na celu wspomożenie polskiego sadownictwa po rosyjskim embargo na jabłka. Akcja "Z polską szarlotką do Chin" ma połączyć nasz kraj z Chinami za pomocą tradycyjnego przysmaku kuchni polskiej.
ShopCamp z udziałem Pauliny Kiełbus-Jania, CEO Bigchina.pl
Już za dwa dni odbędzie się wydarzenie z serii ShopCamp, gdzie przedstawiciele branż internetowego biznesu będą prezentować i dyskutować o różnych aspektach w dziedzinie E-Commerce.
Narodowe Chińskie Święto - cały tydzień wolny od pracy
W dniach od 1 do 7 października odbywa się jedno z najważniejszych świąt w Chinach upamiętniające proklamację Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 roku. W okresie tym Chińczycy nie pracują zatem należy spodziewać się opóźnień w realizacji zleceń.
Już dzisiaj Targi Interior Made in China w Kielcach
Już dzisiaj rozpoczynają się targi Interior Made In China w Kielcach. Bigchina.pl jest patronatem medialnym i merytorycznym tego wydarzenia.
Praktyczne porady BigChina na China Expo 2014
W tym roku odbyły się po raz kolejny targi China Expo, BigChina podobnie jak w poprzednich edycjach objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem, a także udzielała praktycznych wskazówek jak z sukcesem importować z Chin.
Strajki w Ningbo [Aktualizacja]
Informujemy, iż strajk kierowców, który trwał od zeszłego tygodnia w Ningbo zakończył się w ten weekend.
Nadchodzące wydarzenia związane z rynkiem Chińskim
Okres wakacyjny powoli się kończy, chcielibyśmy poinformować Państwa o nadchodzących szkoleniach, konferencjach i targach związanych z rynkiem chińskim, nad którymi BigChina.pl objęła patronat medialny.
Kolejna edycja Interior Made in China już we wrześniu.
W dniach od 19.09.2014 do 21.09.2014r. odbędzie się kolejna edycja popularnych targów Interior Made in China. Podobnie jak w poprzednich edycjach BigChina.pl z przyjemnością objęła patronat nad tym wydarzeniem zarówno medialny jak i merytoryczny.
Problemy z serwerem
W zeszłym tygodniu nastąpiły pewne problemy z naszym serwem na którym zamieszczone jest Bigchina.pl i forum.bigchina.pl. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z portalu. Z poważaniem, Zespół BigChina

« 1 2 3 7 8 9 10 11 12 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.