Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Święta w Chinach w 2022 roku
Święta w Chinach, zarówno te narodowe jak i tradycyjne, są ważne w życiu każdego obywatela Państwa Środka. Prowadząc biznes z Chińczykami należy zapoznać się z harmonogramem ich świąt, aby odpowiednio zaplanować rozmowy i poszczególne przedsięwzięcia.
Święto Środka Jesieni 2021
Święto Środka Jesieni to jedno z najważniejszych świąt w chińskim kalendarzu księżycowym. Chińczycy okazują wtedy wdzięczność za obfite plony. Patronem święta jest księżyc, który symbolizuje pełnię i powodzenie. Lampiony wysyłane w niebo pozwalają zjednoczyć się z księżycem i okazać naturze wdzięczność.
Targi Dom, Ogród i Ty – podsumowanie
Kolejna edycja Targów Dom, Ogród i Ty jest już za nami. Pomimo pandemii Covid-19 i panujących obostrzeń impreza również tym razem zgromadziła wielu gości, a codzienne prelekcje przyciągnęły zaciekawioną publiczność.
Święto Smoczych Łodzi 2020
Święto Smoczych Łodzi to jedno z najważniejszych świąt Państwa Środka. Jego rolą jest upamiętnienie tragicznie zmarłego starożytnego poety za pośrednictwem wyścigów pięknych kolorowych łodzi.
VII edycja Warsaw-Beijing Forum: Youth For Business
Mamy przyjemność ogłosić, że BigChina.pl po raz kolejny została patronem medialnym projektu studenckiego Warsaw-Beijing Forum.
Majówka w Chinach
Tegoroczna majówka w Chinach potrwa dwa dni dłużej niż w Polsce. Warto o tym pamiętać, planując rozmowy biznesowe z chińskimi kontrahentami.
Prosimy o kontakt zdalny zamiast wizyty w biurze
Wprowadziliśmy zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem COVID-19 na terenie Polski. Prosimy Naszych Klientów o kontakt mailowy i telefoniczny.
Mobility Trends 2019: Złote Belle rozdane!
Czwartego marca odbyła się dziesiąta, jubileuszowa Gala Mobility Trends 2019! BigChina.pl po raz kolejny patronowała temu wyjątkowemu wydarzeniu. W warszawskim Teatrze Capitol spotkali się producenci, dystrybutorzy i twórcy polskich nowych technologii.
Portal BigChina.pl patronem medialnym Mobility Trends 2019.
Nie można zaprzeczyć, że gospodarka Chin ma ogromny wpływ na rozwój produkcji nowych technologii. Właśnie dlatego po raz kolejny BigChina.pl została patronem medialnym plebiscytu Mobility Trends - wydarzenia, które nagradza najlepsze produkty technologiczne wypuszczone na rynek każdego roku.
Promocja z okazji  Roku Szczura
Chiński Nowy Rok rozpocznij od oszczędności! W trosce o portfel importerów przygotowaliśmy specjalną promocję z okazji Złotego Tygodnia. Oferujemy rabat -15% na audyt i kontrolę fabryki w Chinach!

« 1 2 3 4 13 14 15 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.