Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Spotkajmy się w EXPO Kraków. Zapraszamy na targi i wykłady!
Już 25 maja rozpoczną się jedne z największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce, Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza. Trzecia edycja wydarzenia odbędzie się pod patronatem BigChina. Towarzyszyć jej będzie Krakow Design Festival oraz liczne warsztaty i wykłady dla zwiedzających. Prelekcje na temat importu z Chin poprowadzi Prezes BigChina, Paulina Kiełbus-Jania.
Wspieramy konferencję
Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencją Naukową "Chiny w dobie wyzwań nowej ery", która odbędzie się 11 maja 2019 r. ​w Krakowie na ​Uniwersytecie Jagiellońskim. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Prawa Chińskiego TBSP WPiA UJ oraz stowarzyszenie Chinese Law Association. W panelu eksperckim udział weźmie Paulina Kiełbus-Jania, Prezes Zarządu BigChina.
Targi Dom, Ogród i Ty w Kielcach pod patronatem BigChina.pl
Zapraszamy do DOMu - XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM już od 5 do 7 kwietnia w Targach Kielce.
I edycja konferencji
Dnia 15 lutego 2019 roku, na Uniwersytecie Śląskim, odbyła się I edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Prawne i gospodarcze aspekty współpracy z Chińską Republiką Ludową". Blisko 150 gości wysłuchało prawie 20 wykładów dotyczących specjalistycznej tematyki współpracy z Państwem Środka. W wydarzeniu udział wzięli ekonomiści, specjaliści w zakresie eksportu do Chin i importu z Chin, prawnicy i naukowcy. Prezes BigChina, Paulina Kiełbus-Jania znalazła się w gronie prelegentów, natomiast BigChina była jednym z Patronów tego wydarzenia.
PROMOCJA z okazji Chińskiego Nowego Roku Świni
Zgodnie z kalendarzem księżycowym Rok Świni rozpocznie się 5 lutego 2019 roku i potrwa aż do 24 stycznia 2020. Według chińskiego zodiaku, Świnia symbolizuje doprowadzanie biegu spraw do ich finału. To zatem doskonały czas na analizę swojego biznesu i zadbanie o bezpieczeństwo transakcji z chińskimi kontrahentami. Do połowy lutego zamów audyt fabryki lub kontrolę zamówienia w Chinach 15% taniej!
Zapraszamy na konferencję: Prawne i gospodarcze aspekty współpracy z Chińską Republiką Ludową
BigChina objęła patronatem pierwszą na Śląsku Ogólnopolską Konferencję Naukową, poruszającą specjalistyczną tematykę prawa i gospodarki Chin. Konferencja organizowana jest przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Kultury i Prawa Chińskiego Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego. Planowane prelekcje skoncentrowane są na praktycznych aspektach wymiany handlowej z Chinami. Konferencja adresowana jest nie tylko do studentów i pracowników naukowych, ale także do przedstawicieli biznesu - małych i średnich przedsiębiorstw.
Inicjatywa napędza rozwój technologiczny
Łączność cyfrowa stworzy więcej możliwości biznesowych dla chińskich i zagranicznych firm na rynkach związanych z inicjatywą Belt and Road i przyczyni się do rozwoju społecznego i gospodarczego, powiedział dyrektor wykonawczy globalnej firmy konsultingowej.
Targi Kantońskie - jak się zarejestrować?
Zbliża się 124. jesienna edycja targów w Kantonie, w związku z czym przygotowaliśmy krótki przewodnik dotyczący rejestracji.Targi kantońskie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych importerów. Są to największe targi w Chinach. Wystawiają się na nich chińscy producenci z wielu branż, dlatego warto się na nie wybrać w poszukiwaniu wybranych produktów.
Chińskie Święto Narodowe, czyli słynny
1 października Chińczycy obchodzić będą jedno z najważniejszych świąt publicznych – Święto Narodowe. Przypada ono na pierwszy dzień października, ale dni wolne od pracy obejmują cały tydzień, aż do 7 października. Okres ten nazywany jest „Złotym Tygodniem”. Święto obchodzone jest także w Specjalnych Regionach Administracyjnych ChRL – Hongkongu i Makau. Jak Chińczycy spędzają Święto Narodowe?
VIII edycja China Brand Show – już we wrześniu!
W dniach 20-22 września 2018 odbędzie się 8. edycja targów China Brand Show. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć przedstawicieli BigChina.pl.

« 1 2 3 4 10 11 12 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.