Praktyczne aspekty wymiany handlowej z Chinami - konferencja

Praktyczne aspekty wymiany handlowej z Chinami - konferencja

W dniach 7-8 listopada w Łodzi i Poznaniu odbyły się konferencje na temat współpracy z Chinami zorganizowane przez ING dla klientów banku. Wśród prelegentów znalazła się Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Generalny BigChina. 

Wykłady przeprowadzone w ramach konferencji miały na celu przybliżenie tematyki związanej z chińską gospodarką i nawiązywaniem współpracy biznesowej z Chinami. Wygłoszone przez ekspertów prelekcje stanowiły cenne źródło praktycznych wskazówek dotyczących relacji z chińskimi firmami. Ponadto zweryfikowały niektóre fakty i mity w tym temacie.

Paulina Kiełbus-Jania, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie importu z Chin, omówiła związane z tym kwestie wyszukiwania partnerów i sprawdzania ich wiarygodności. Poruszyła także temat inspekcji dokonywanych w toku produkcji i po jej zakończeniu. 

Darren Chong, Manager Chinese Services Group i Deloitte Polska zwrócił uwagę na kwestię różnic kulturowych. Ponadto Aleksandra Stańczyk, Zastępca Dyrektora w Departamencie Finansowania Handlu, ING Bank Śląski SA przeprowadziła wykład na temat zabezpieczania transakcji handlowych 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.