Konferencja ING z udziałem BigChina

Konferencja ING z udziałem BigChina

4 października, we wrocławskim hotelu Monopol, odbyła się konferencja na temat współpracy z Chinami. Wydarzenie zorganizowane zostało przez ING dla klientów banku. Na specjalne zaproszenie organizatorów, Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Genralny BigChina, poprowadziła prelekcję pt. "Minimalizacja ryzyka w handlu z Chinami: 3 kroki do bezpiecznego importu z Chin".

Wykłady stanowiły źródło wiedzy niezbędnej do nawiązania współpracy biznesowej z chińskimi partnerami. Paulina Kiełbus-Jania udzieliła słuchaczom praktycznych wskazówek jak poszukiwać i weryfikować kontrahentów z Państwa Środka. Swoją prezentację o różnicach kulturowych przedstawił Darren Chong, Manager Chinese Services Group i Deloitte Polska. Goście uczestniczyli również w wykładzie o zabezpieczaniu transakcji handlowych prowadzonym przez Aleksandrę Stańczyk, Zastępcę Dyrektora w Departamencie Finansowania Handlu, ING Bank Śląski SA.

Kolejne konferencje z tego cyklu odbędą się już niebawem:

7.11. - Hotel Andel's, Łódź
8.11. - Hotel Sheraton, Poznań

Konferencja ING

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.