BigChina jako ekspert na China Expo Poland

BigChina jako ekspert na China Expo Poland

- Niewiedza czy ignorancja prowadzą do błędów, których konsekwencje budują często mylne wyobrażanie na temat prowadzenia interesów z Chinami.  Chińczycy przykładają dużą wagę do zachowania społecznych konwenansów i budowania dobrych relacji, w przeciwieństwie do respektowania przepisów i formalności  – Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina Sp. z o.o. doradzała importerom na China Expo Poland 2013.

III edycja Targów China Expo za nami. Prelekcje BigChina towarzyszą tej imprezie od pierwszej edycji. I tym razem Prezes BigChina poprowadziła jedno z eksperckich spotkań w cyklu konferencji poświęconych współpracy z dalekowschodnimi partnerami.

- Chiny to wyjątkowo trudny rynek. Niewątpliwą barierą dla polskiego biznesu jest kultura i system regulacji w tym kraju. Handel międzynarodowy to dziedzina, w której ze szczególnym nasileniem  pojawiają się różne rodzaje ryzyka, począwszy od ryzyka związanego z powstawaniem sytuacji losowych, a skończywszy na ryzyku wyboru nieuczciwego kontrahenta. Nie można całkowicie wyeliminować ryzyka związanego z importem z Chin, można je natomiast krok po kroku minimalizować - tłumaczyła Paulina Kiełbus-Jania, rozpoczynając swój wykład.

Jak bezpiecznie importować z Chin? Czy import gwarantuje zysk? Co jest mitem, a co faktem w temacie importu z Państwa Środka?

Zapraszamy do udziału w szkoleniach BigChina:

Szkolenia i konsulting

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.