Chiny Homelife Show 2013

Chiny Homelife Show 2013

Druga edycja Chiny Homelife Show, odbyła się w Poznaniu między 22 a 24 maja 2013, BigChina miało przyjemność wesprzeć organizację targów jako partner. Zwiedzający uczestniczyli również w prelekcji Pauliny Kiełbus-Jani, Prezes BigChina Sp. z o. o.


W tegorocznych targach uczestniczyło blisko 400 wystawców gwarantujących najwyższą jakość produkcji. Chińscy uczestnicy Homelife Show 2013 związani są głównie z branżą tekstylną i odzieżową, ale są wśród nich również producenci elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, a także mebli, oświetlenia i akcesoriów dekoracji wnętrz.

Targom Homelife Show towarzyszyło China-Poland Matchmaking and Investment Forum (22-23.05). Podczas tego wydarzenia eksperci podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat współpracy gospodarczej z partnerami z Chin. Tutaj można się było dowiedzieć, z jakimi problemami można się spotkać oraz jak je skutecznie rozwiązać.

Chiny Homelife Show 2013

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.