Targi Dom, Ogród i Ty – podsumowanie

Targi Dom, Ogród i Ty – podsumowanie

Długo wyczekiwane kieleckie Targi Dom Ogród i Ty wyjątkowo odbyły się w sezonie wakacyjnym. To jedno z pierwszych dużych wydarzeń zorganizowanych od momentu wybuchu pandemii Covid-19. Pomimo panujących obostrzeń sanitarnych organizatorzy stawili czoła przeciwnościom i przygotowali dla Kielczan (i gości z całej Polski) kolejną odsłonę tego wyjątkowego wydarzenia. Sztab osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo sanitarne nieustannie dbał o komfort gości, a dwudniowe wydarzenia przebiegły zgodnie z planem.

 

 

Na miejscu pojawiło się ponad 150 firm, których pracownicy zaprezentowali produkty i usługi dla domu. Wśród wystawców pojawili się producenci materiałów wykończeniowych, paneli fotowoltaicznych, materiałów budowlanych, instalacji gazowych, systemów ociepleń, bram, mebli, okien, altan, akcesoriów ogrodowych, a także hodowcy roślin ogrodowych i doniczkowych. Wystawcy mieli do dyspozycji całą halę E oraz przestrzeń na zewnątrz, gdzie można było nabyć rośliny bezpośrednio od hodowców.

Organizatorzy Targów przygotowali również stoisko dla osób zainteresowanych zaprojektowaniem własnego przydomowego ogrodu. Specjaliści od ogrodnictwa i projektowania udzielali gościom praktycznych wskazówek jak przygotować ogród, dbać o niego i jakie rośliny wybrać jeśli marzymy o pięknym ogrodzie, ale nie jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie.

 

 

W drugiej hali na gości czekali wystawcy Health&Beauty oraz Rękodzieła, którzy prezentowali odwiedzającym kosmetyki naturalne, produkty medycyny naturalnej, własnoręcznie wykonane ozdoby dla domu, maskotki, a także tekstylia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się naturalne wyroby gastronomiczne, które można było degustować i nabyć bezpośrednio podczas imprezy.

 

 

Fani motoryzacji mogli porozmawiać z właścicielami niezwykłych oldtimerów, które niezwykle prezentowały się podczas słonecznego weekendu w Kielcach.

 

 

Całości wydarzeń towarzyszyły dwudniowe prelekcje, na których można było usłyszeć producentów domowych klimatyzatorów, oczyszczaczy powietrza, producentów domków kabinowych a także specjalistów od ogrodnictwa. Mimo panującego dystansu społecznego każde wystąpienie przyciągnęło licznych słuchaczy.

 

 

Podczas weekendu byliśmy tam również my. Serdecznie Państwu dziękujemy za interesujące rozmowy na temat importu, produkcji oraz transportu towarów. Mamy nadzieję, że przerodzą się one w owocny biznes handlu z Chinami.

 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.