Majówka w Chinach

Majówka w Chinach

Tegoroczna majówka w Chinach potrwa dwa dni dłużej niż w Polsce. Warto o tym pamiętać, planując rozmowy biznesowe z chińskimi kontrahentami. 

Podczas kiedy w Polsce długi weekend majowy obejmie trzy dni, obchody Święta Pracy w Chinach potrwają od 1 do 5 maja. Dni wolne od pracy w Chinach mogą wpłynąć na terminowość Państwa korespondencji z chińskimi partnerami. 

Aby uniknąć niespodziewanych przerw w kontakcie lub opóźnień w prowadzonym przez Państwa biznesie, zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem chińskich świąt na rok 2020

Święto Pracy w Chinach to podobnie jak w Polsce, czas odpoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. W tym roku będzie to dla Chińczyków pierwsza okazja do wznowienia ruchu turystycznego po okresie restrykcji związanych z epidemią COVID-19. Więcej informacji w artykule Święto Pracy a turystyka.

Życzymy spokojnego wypoczynku na Majówce! 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.