Prosimy o kontakt zdalny zamiast wizyty w biurze

Prosimy o kontakt zdalny zamiast wizyty w biurze

W związku z wprowadzeniem zasad bezpieczeństwa w odpowiedzi na stwierdzone przypadki koronawirusa COVID-19 na terenie Polski,  prosimy Naszych Klientów o kontakt mailowy i telefoniczny.

Ze względu na pandemię koronawirusa biuro BigChina jest nieczynne. W tym szczególnym okresie pracujemy zdalnie, co nie wpłynie na jakość i terminowość obsługi Państwa zapytań oraz współpracę z Naszymi Klientami.

W celu przeciwdziałania koronawirusowi oraz przez wzgląd na bezpieczeństwo naszych pracowników, zdecydowaliśmy o wykonywaniu obowiązków w ramach tzw. pracy zdalnej. Prosimy o zrozumienie. 

W rozumieniu ustawy za „przeciwdziałanie COVID-19” rozumie się wszelkie czynności związane ze zwalczaniem zakażenia, zapobieganiem rozprzestrzenianiu się, profilaktyką oraz zwalczaniem skutków choroby. Zatem przesłanki polecenia pracownikowi pracy zdalnej są szerokie i w praktyce każdy pracodawca, choćby ze względu na profilaktykę, może polecić pracownikom pracę zdalną.

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.