Relacja z Targów China Brand Show 2019!

Relacja z Targów China Brand Show 2019!

China Brand Show to wydarzenie, które z roku na rok staje się coraz istotniejszym miejscem spotkań dla przedsiębiorców chcących rozpocząć współpracę biznesową z Chinami. Setki wystawców, w których skład wchodzili azjatyccy producenci, specjaliści do spraw importu, firmy transportowe- wszyscy zgromadzili się w dniach 19-21 września 2019 w hali PTAK WarsawExpo, żeby dzielić się swoją widzą na temat tego, od czego zacząć, kiedy myślimy o zawarciu pierwszego kontraktu z azjatyckim partnerem.

Oczywiście nie mogło zabraknąć tam portalu BigChina.pl i naszych ekspertów ds. importu.

Dodatkowo w piątek (tj. 20.09) odbył się wykład przygotowany przez naszą CEO Paulinę Kiełbus-Jania poświęcony zasadom jakimi powinni kierować się przedsiębiorcy, którzy postanawiają podjąć współpracę z producentami działającymi w Azji.

Stoisko zajmowane przez BigChina.pl cieszyło się dużym zainteresowaniem, o odwiedzający nas goście bardzo chętnie słuchali porad dotyczących zarówno rozpoczęcia jak i budowania dalszych relacji biznesowych z Chinami.

Na oficjalnej stronie targów pojawiła się już informacja o III edycji China Brand Show, która ma odbyć się 19-21 września 2020 również w hali PTAK WarsawExpo.

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.