BigChina.pl zaprasza na China Brand Show!

BigChina.pl zaprasza na China Brand Show!

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów China Brand Show 2019! W dniach 19-21 września hala wystawowa PTAK WarsawExpo zamieni się w polsko-chińskie centrum współpracy biznesowej!

BigChina.pl na targach China Brand Show:

W tym roku podobnie jak w poprzednim BigChina.pl jest partnerem targów China Brand Show! Z związku z tą informacją przygotowaliśmy dla uczestników targów specjalne wydarzenie.

Nasza CEO – Paulina Kiełbus-Jania 20.09 o godzinie 10:30 wygłosi specjalny wykład poświęcony zasadom jakimi powinni kierować się przedsiębiorcy, którzy postanawiają podjąć współpracę z producentami działającymi w Azji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy planują udział w China Brand Show na wykład zatytułowany „Od czego zacząć? Recepta na udany biznes z Chinami” 20.09 o godzinie 10:30 w hali PTAK WarsawExpo w podwarszawskim Nadarzynie.

W poprzednich latach:

China Brand Show Poland z pewnością można nazwać ogromnym sukcesem w kontaktach handlowych pomiędzy Polską i Chinami. Dzięki wieloletniej promocji na dużą skalę wydarzenie zgromadziło rzesze stałych uczestników.

W celu wsparcia licznych rozmów gospodarczych i handlowych przeprowadzono szereg aktywności promocyjnych, paneli dyskusyjnych i wykładów specjalistów. Wykwalifikowani urzędnicy i eksperci przedstawiali i interpretowali sytuację w Europie i Europie Środkowej, a także omawiali tematy dotyczące rozwoju handlu międzykontynentalnego i znaczenia importu w dzisiejszej gospodarce.

Podczas poprzednich edycji odbyły się rozmaite chińskie zajęcia kulturalne, takie jak malowanie twarzy FACIAL ARTS , ceremonia parzenia herbaty, występy wokalne, wykłady z języka chińskiego i chińskiej kaligrafii. Wszystko to stanowiło przyjazną platformę wymiany kulturalnej między Chinami i Polską.

Odbierz bezpłatne zaproszenie na China Brand Show 2019!

 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.