BigChina na targach China Homelife

BigChina na targach China Homelife

Rośnie ranga targów China Homelife, największych w Europie Centralnej i Wschodniej targów artykułów chińskich. Ofertą wystawców zainteresowało się kilkanaście tysięcy handlowców, przedsiębiorców i odwiedzających targi. Jak co roku, na targach nie mogło zabraknąć naszej firmy. BigChina wsparła kolejną edycję wystawy oraz towarzyszące targom seminaria i wykłady na importerów.

Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina uczestniczyła w Kongresie Gospodarczym Europy Centralnej i Wschodniej. Podczas swoich prelekcji mówiła o tym jak rozpocząć handel z Chinami oraz o wpływie chińskiej kultury na negocjacje biznesowe. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma refleksjami z wykładów naszej ekspert, opublikowanymi przez Warszawską Izbę Gospodarczą oraz na łamach TTG Wiadomości gospodarcze: Chińska kultura biznesu a negocjacje.


Stoisko BigChina cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi. Nasi specjaliści chętnie udzielali wkazówek początkującym importerom oraz prowadzli rozmowy handlowe dotyczące potencjalnej współpracy przy obsłudze biznesu z Chinami. 
 


O sukcesie targów i potrzebie rozwoju gospodarczych kontaktów z chińskimi producentami świadczy fakt, że już postanowiono o ich kontynuacji. Na targi do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawa w dniach 29-31 maja przyjechało około 1100 wystawców ze wschodniego wybrzeża Chińskiej Republiki Ludowej (prowincji Zhejiang, Guangdond, Anhui, Shandong) oraz Specjalnego Regionu Administracyjnego Hongkongu. Wystawcy odnotowali zainteresowanie ich produktami.  Łącznie przyjęto około 5000 przedsiębiorców o statusie Hosted Buyers.

Kolejna, dziewiąta edycja targów planowana jest na maj 2020 roku. Po raz czwarty będzie im towarzyszył Kongres Gospodarczy Krajów Europy Centralnej i Wschodniej. Więcej powierzchni zajmą wystawcy w strefie targów Export Expo. Zaproszenie jest kierowane do eksporterów z Europy Centralnej i Wschodniej.

Więcej informacji o tegorocznej edycji China Homelife w artykule Sukces targów i kongresu. Od kontaktów do kontraktów. 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.