Zarejestruj się na bezpłatne szkolenia i największe targi chińskich produktów w Europie!

Zarejestruj się na bezpłatne szkolenia i największe targi chińskich produktów w Europie!

BigChina wspiera kolejną edycję targów China Homelife. Największe targi chińskich produktów w Europie odbędą się już 29-31 maja w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. 
Spotkaj naszych ekspertów i weź udział w bezpłatnych seminariach dla importerów. Odbierz darmową wejściówkę na targi i poznaj ofertę blisko 1700 chińskich producentów! Zapraszamy!

 

BEZPŁATNA REJESTRACJA NA TARGI >>>

Tegoroczna, VII edycja China Homelife przyciągnie ponad 1700 producentów i przedsiębiorców z Państwa Środka. To doskonała okazja do zapoznania się z chińskimi markami, gamą oferowanych produktów, a przede wszystkim do nawiązania cennych relacji biznesowych i wymiany doświadczeń. Wydarzenie kierowane jest zarówno do importerów jak i eksporterów planujących współpracę z Chinami.

To najlepsza okazja do spotkania chińskich producentów i specjalistów do spraw rynku chińskiego w jednym miejscu! Nasze stoisko znajdą Państwo w hali C w strefie Poland Government Area w pobliżu wejścia. Czeka na Państwa specjalna promocja BigChina dla odwiedzających targi - warto do nas zajrzeć. 

Ponadto zapraszamy do udziału w prelekcjach Prezes Zarządu BigChina, Pauliny Kiełbus-Jania, które odbędą się w pierwszym i drugim dniu targów:

- „Od czego zacząć? Recepta na udany biznes z Chinami” (29 i 30.05, godz. 12.00.)
- „Chińska cena a negocjacje: znaczenie różnic kulturowych w biznesie” (29 i 30.05, godz. 14.30.)

Odpowiednie przygotowanie do najlepsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami. 

 

China Homelife 2019

Pełny program seminariów i warsztatów >>

Więcej informacji o targach >>
 

 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.