Spotkajmy się w EXPO Kraków. Zapraszamy na targi i wykłady!

Spotkajmy się w EXPO Kraków. Zapraszamy na targi i wykłady!

Już 25 maja rozpoczną się jedne z największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce, Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza. Trzecia edycja wydarzenia odbędzie się pod patronatem BigChina. Towarzyszyć jej będzie Krakow Design Festival oraz liczne warsztaty i wykłady dla zwiedzających. Prelekcje na temat importu z Chin poprowadzi Prezes BigChina, Paulina Kiełbus-Jania. 

Podczas targów, wydzielone zostaną dwie strefy wystawiennicze: HOME - dla firm, których oferta dotyczy budownictwa, oraz strefa DES|IGN z produktami wyposażenia i wykończenia wnętrz. Strefa HOME to m.in.: materiały i usługi budowlane oraz wykończeniowe, systemy elewacyjne, inteligentne technologie dla domu, automatyka budynków, czy też stolarka drzwiowa i okienna. Strefa DESIGN to natomiast: meble, oświetlenie, designerskie elementy wyposażenia wnętrz, wykończenia podłóg i ścian, aranżacje kuchni i łazienek oraz wiele innych.

Więcej informacji na temat wydarzenia: Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

W tegorocznym programie targów nie zabraknie solidnej porcji wiedzy w powiązanych z wystawą dziedzinach. Uczestnicy dowiedzą się więcej na temat kredytów budowlanych, czy też na co warto zwrócić uwagę podczas odbioru technicznego nieruchomości, a także jak przygotować się do zakupu produktów na rynku chińskim.

Prelekcja BigChina "Bezpieczny import w 3 krokach: najczęstsze błędy polskich przedsiębiorców" odbędzie się w pierwszym dniu targów, w sobotę 25 maja o godz. 11.30. w sali wykładowej Budapeszt C. Prezes Zarządu BigChina, udzieli praktycznych wskazówek jak rozpocząć swoją przygodę z importem z Państwa Środka oraz wskaże jak uniknąć nabardziej kosztownych błędów w relacjach z chińskimi kontrahentami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny! 

Więcej informacji na temat prelekcji >>

 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.