I edycja konferencji "Prawne i gospodarze aspekty współpracy z Chińską Republiką Ludową"

I edycja konferencji

Dnia 15 lutego 2019 roku, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbyła się I edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Prawne i gospodarcze aspekty współpracy z Chińską Republiką Ludową". W trakcie wydarzenia blisko 150 gości mogło wysłuchać prawie 20 wykładów dotyczących specjalistycznej tematyki współpracy z Państwem Środka. W Konferencji udział wzięli ekonomiści, specjaliści w zakresie eksportu do Chin i importu z Chin, prawnicy i naukowcy.

Prezes BigChina, Paulina Kiełbus-Jania znalazła się w gronie prelegentów, natomiast BigChina była jednym z Patronów tego wydarzenia.   

Pierwsza edycja okazała się dużym sukcesem. Wydarzenie objęło panel doktorancko-ekspercki. Wykłady dostarczyły ogromnej dawki przydatnej wiedzy. Zainteresowanie konferencją pokazało, że kierunek chiński w naszym kraju prężnie się rozwija, a w niedalekiej przyłości będziemy mieć jeszcze silniejszą grupę prawników i ekonomistów, znających język chiński, realia chińskie i swobodnie poruszają się w kontaktach z Państwem Środka.

Dyskusja zwieńczona została bankietem, ktory stanowił świetną okazją do nawiązania kontaktów w branzy. Organizatorzy zapowiadaja kolejna edycję. Zapewniają, że przyszloroczne wydarzenie zyska na skali i zasięgu!

Panel ekspercki

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na Facebooku! 
FOTORELACJA Z KONFERENCJI>>

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.