Zapraszamy na konferencję: Prawne i gospodarcze aspekty współpracy z Chińską Republiką Ludową

Zapraszamy na konferencję: Prawne i gospodarcze aspekty współpracy z Chińską Republiką Ludową

BigChina objęła patronatem pierwszą na Śląsku Ogólnopolską Konferencję Naukową, poruszającą specjalistyczną tematykę prawa i gospodarki Chin. Konferencja organizowana jest przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Kultury i Prawa Chińskiego Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego. Planowane prelekcje skoncentrowane są na praktycznych aspektach wymiany handlowej z Chinami. Konferencja adresowana jest nie tylko do studentów i pracowników naukowych, ale także do przedstawicieli biznesu - małych i średnich przedsiębiorstw. 

Swoją wiedzą z uczestnikami konferencji podzielą się fachowcy, których działalność naukowa i zawodowa obraca się wokół Chin. Wygłoszone prelekcje dostarczą ogromnego zasobu bezcennych informacji. Będzie to także niepowtarzalna okazja by zadać nurtujące pytania i dowiedzieć się czegoś nowego o biznesie z Państwem Środka.

▶️ Strona wydarzenia>>

Konferencja odbędzie się 15 lutego 2019 roku, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. 

⏩ Wydarzenie obejmie dwa panele:
1. Panel studencko-doktorancki 
2. Panel ekspercki

Program konferencji

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. 


PLAKAT KONFERENCJI
 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.