Targi Kantońskie - jak się zarejestrować?

Targi Kantońskie - jak się zarejestrować?

Zbliża się 124. jesienna edycja targów w Kantonie, w związku z czym przygotowaliśmy krótki przewodnik dotyczący rejestracji. Chińskie Targi Importowo-Eksportowe pierwszy raz zostały zorganizowane w 1957 roku i od tamtej pory odbywają się dwa razy w roku. Przybywa na nie ponad 200 tysięcy kupujących z 214 różnych krajów, a na powierzchni 1,18 miliona m² możemy spotkać 25 tysięcy wystawców. Targi kantońskie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych importerów. Są to największe targi w Chinach. Wystawiają się na nich chińscy producenci z wielu branż, dlatego warto się na nie wybrać w poszukiwaniu wybranych produktów.

Targi w Kantonie – jak się zarejestrować na targi kantońskie

Wejściówką, która nas upoważnia to wejścia na teren targów jest tzn. „Entry Badge”, który to można wyrobić podczas rejestracji już w Chinach, jednak istnieje również możliwość otrzymania Entry Badge poprzez rejestrację online.

Warto mieć na uwadze, że godziny szczytu (co za tym idzie ogromne kolejki to) 9: 30 – 12:00 dnia 15. października, 23 października i 1 listopada. Jednak w celu oszczędzenia stania w długich kolejkach zalecana jest rejestracja online. 

Gdzie zarejestrować się online na targi w Kantonie

Można to dokonać poprzez tzw. „IC Card Online Pre-application”

→ link do rejestracji znajdziecie tu: http://invitation.cantonfair.org.cn/en/index.aspx

Warto dodać, że wyrobienie pierwszej wejściówki jest całkowicie darmowe.

Co potrzebuję do rejestracji na targi kantońskie?

Pamiętaj o komplecie dokumentów tj:

  1. Oryginalny dokument tożsamości (paszport)

  2. Aktualne kolorowe zdjęcie

  3. Wizytówkę firmową

Gdzie odebrać wejściówkę na targi w kantonie?

Otóż jeżeli dokonamy już rejestracji online naszą IC Card czyli tzw. Entry badge będzie można odebrać bezpośrednio na targach, jak również w 32 hotelach, które współpracują w targami kantońskimi. Zalecamy, aby zatrzymać się również w tych hotelach, gdyż oferują one często darmowy dojazd bezpośrednio na targi jak również są rozmieszczone blisko hal targowych.

Jak sprawdzić na którą fazę targów w Kantonie powinniśmy pojechać?

Nie należy wyznaczać daty wyjazdu kierując się kategoriami, ponieważ może dojść do pomyłki. Załóżmy, że szukamy ręczników łazienkowych. Niektórzy mogliby założyć, że wystawcy tego produktu pojawią się w II fazie ze względu na kategorię „Dekoracje do domu”, a inni – że w III fazie, „Tekstylia”. Poniżej przedstawiamy sposób na uniknięcie takiej pomyłki i pojawienie się w Chinach na czas.

Wchodzimy na oficjalną stronę targów, wchodzimy w zakładkę „Buyer”, następnie po lewej stronie klikamy „Exhibitors + Products”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach!


 

Zobacz też:

Kanton 2018 – największe wydarzenie targowe w Chinach

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.