VIII edycja China Brand Show – już we wrześniu!

VIII edycja China Brand Show – już we wrześniu!

250 chińskich producentów zaprezentuje się w dniach 20-22 września 2018 podczas 8. edycji targów China Brand Show. Targi wpisują się w projekt ekonomiczny „Jeden pas, jedna droga”, który ma na celu odbudowę historycznego Jedwabnego Szlaku. O randze wydarzenia świadczy fakt, że wezmą w nich udział przedstawiciele chińskich władz. China Brand Show odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo na przedmieściach Warszawy. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć przedstawicieli BigChina.pl.

To będzie wyjątkowa szansa dla wszystkich szukających dobrych okazji handlowych. 250 chińskich producentów przyjedzie do Warszawy aby bezpośrednio, na miejscu zaprezentować polskim kupcom i importerom swoje towary. Targi mają bardzo szeroki zakres branżowy, w skład którego wchodzą: maszyny i sprzęt, elektronika, logistyka, materiały budowlane, tekstylia, meble i artykuły gospodarstwa domowego i żywność.

China Brand Show ma wsparcie chińskiego rządu, który dba o rozwój relacji biznesowych z Polską w ramach projektu „Jeden pas, jedna droga”. Udział w otwarciu targów zapowiedzieli oficjele z Chin, w tym Zhu Shuhai – dyrektor Biura Rozwoju Handlu w Ministerstwie Handlu, Guo Kai – zastępca sekretarza partii z Chińskiego Międzynarodowego Centrum Wymiany Gospodarczej i Technicznej oraz przedstawiciele krajowych i regionalnych organizacji handlowych w randze dyrektorów lub zastępców dyrektorów. W targach udział wezmą także grupy delegatów z takich chińskich prowincji, jak: Fujian, Guangdong, Jiangsu, Kuangsi, Syczuan, Henan, Xinjiang i Centralna Mongolia.

Poprzednie edycje..

China Brand Show Poland odnotowało z wielkim sukcesem już 7 edycji. Dzięki wieloletniej promocji na dużą skalę wystawa zgromadziła rzesze kupujących chińskie produkty, a także otrzymała silne wsparcie ze strony samorządu lokalnego.

Zorganizowano ponad 390 sesji wspierających budowanie relacji biznesowych i B2B w poprzednich edycjach. 

W celu wsparcia licznych rozmów gospodarczych i handlowych przeprowadzono szereg aktywności promocyjnych i forów reprezentujących wysoki poziom. Wykwalifikowani urzędnicy i eksperci przedstawiali i interpretowali sytuację gospodarczą w Europie i Europie Środkowej, a także omówili główne tematy dotyczące rozwoju gospodarczego i handlowego oraz działalności gospodarczej.

Podczas poprzednich edycji odbyły się rozmaite chińskie zajęcia kulturalne, takie jak malowanie twarzy FACIAL ARTS , ceremonia parzenia herbaty, występy wokalne, konkursy Go, wykłady z języka chińskiego i chińskiej kaligrafii.  Wszystko to stanowiło przyjazną platformę wymiany kulturalnej między Chinami i Polską.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w najbliższej edycji targów! 

 

>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<

 

Zobacz też: Targi Importu i Eksportu 2018 – największe wydarzenie w Chinach

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.