BigChina.pl w Mediach Społecznościowych - podbijamy Instagram!

BigChina.pl w Mediach Społecznościowych - podbijamy Instagram!

Od początku tygodnia zapraszamy na naszego Instagrama, gdzie codziennie będziemy dzielić się z Wami nowymi zdjęciami oraz ciekawostkami na temat Chin i importu z Państwa Środka!

Od 2011 roku prężnie działamy na naszym Facebooku, dzieląc się z obserwatorami ciekawostkami, jak i przydatnymi informacjami na tematu importu oraz Państwa Środka. Stale zwiększająca się liczba "polubień" zmotywowała nas do podjęcia kolejnego kroku, którym stało się konto na Instagramie. Mamy nadzieję na kolejny sukces, dlatego zapraszamy wszystkich nowych, jak również stałych Klientów na nasze profile w mediach społecznościowych.

To dzięki Państwa zaangażowaniu dotychczasowy profil na Facebooku funkcjonuje bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że powtórzymy ten sukces, rozwijając także nasze konto na Instagramie. 

 

Zapraszamy!

>>Facebook<<

>> Instagram<<

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.