Zapraszamy do udziału w XIX Międzynarodowych Targach Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD

Zapraszamy do udziału w XIX Międzynarodowych Targach Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD

Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD to jedne z najpopularnijeszych targów maszyn w Polsce. Ich XIX edycja, odbędzie się w Kielcach w dniach 08-10 maja. 

Specjaliści BigChina będą do Państwa dyspozycji przy stoisku targowym o numerze F-62,  w dniu 8 i 9 maja.  Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące handlu z Chinami oraz przedstawimy naszą ofertę specjalną. 

 

 

 

 

 

Najbliższa edycja to świetna okazja do zapoznania się z szeroką ofertą: 

  • Maszyn i urządzeń do robót ziemnych, do produkcji i transportu betonu, do prac wykończeniowych;
  • żurawi i urządzeń do transportu pionowego; specjalistycznych pojazdów budowlanych, części i komponentów do maszyn budowlanych;
  • narzędzi: pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych.

 
W ramach targów będzie można wziać udział w V edycji Konkursu Operatorów Maszyn Budowlanych „BIG BAU MASTER”. BIG BAU MASTER to konkurs skierowany do operatorów maszyn budowlanych, którzy chcą stanąć do rywalizacji w specjalnie przygotowanych konkurencjach. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody - karty podarunkowe sieci MediaMarkt/Saturn!

Więcej informacji o targach >>

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.