Ekspert BigChina na konferencji „Rynek chiński – szanse i zagrożenia” na Podkarpaciu

Ekspert BigChina na konferencji „Rynek chiński – szanse i zagrożenia” na Podkarpaciu

W ubiegłym tygodniu, Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina, miała przyjemność prowadzić prelekcję i szkolenie dla polskich przedsiębiorców w ramach konferencji „Rynek chiński – szanse i zagrożenia”, która towarzyszyła podkarpackim Targom Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2017.

Wydarzenie było częścią Misji Gospodarczej Przedsiębiorców z chińskiego regionu Guangxi. Celem misji była promocja potencjału gospodarczego Województwa Podkarpackiego, nawiązanie kontaktów handlowych oraz wymiana doświadczeń.

Konferencja odbyła się 8 i 9 grudnia w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. W trakcie wydarzenia omówione zostały zagadnienia dotyczące szans i ograniczeń we współpracy pomiędzy polskimi i chińskimi kontrahentami.

BigChina CEO omówiła najczęstsze błędy popełniane przez polskich przedsiębiorców w kontekście wymiany handlowej z Chinami, znaczenie różnic kulturowych w biznesie oraz bariery wejścia na rynek chiński.

Konferencja była dla nas świetną okazją do wymiany poglądów, doświadczeń z ekspertami ds. biznesu w Chinami, ale także dyskusji z polskimi przedsiębiorcami stawiającymi pierwsze kroki na tym rynku.

Dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom za to owocne spotkanie.

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.