Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA

    Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA

Targi EKOGALA są doskonałą okazją do nawiązania współpracy i zawarcia korzystnych kontraktów, promocji produktów ekologicznych i tradycyjnych oraz podejmowania dalszych inicjatyw na rzecz rozwoju działalności biznesowej, nie tylko na terenie kraju, ale tym razem także i Chin. Tegorocznym targom towarzyszyć będą konferencja "Rynek chiński - szanse i zagrożenia" oraz misja gospodarcza chińskich przedsiębiorców.

Konferencja odbędzie się 8. grudnia 2017 r. Rejestracja uczestników rozpocznie się od godz. 9.30. Szkolenia handlowe na temat rynku chińskiego zaplanowane zostały na II dzień targów – rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10.30.

Szczególnie zapraszamy na wykłady Pauliny Kiełbus-Jania, BigChina CEO na temat "Możliwości, szanse rozwoju i ograniczenia w handlu z Chinami. Najczęstsze błędy polskich przedsiębiorców.” (8.12., godz.10.10.) oraz "Kanały dystrybucji, płatności     i reklamacje w obrocie z Chinami. Szanse i bariery w biznesie." (9.12., godz.11.15.).

Targi EKOGALA organizowane są przez Samorząd Województwa Podkarpackiego od 2006 r. Prowadzone w województwie podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że rzeszowskie Targi należą do największych tego typu wydarzeń w Polsce i Europie Wschodniej.

Podczas EKOGALI zapoznać się można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej, a od kilku lat także     z podkarpacką ofertą produktów tradycyjnych wpisanych listę prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych.

Targom EKOGALA towarzyszyć będą seminaria, prezentacje, degustacje, konkursy oraz pokaz gotowania. Produkcja żywności wysokiej jakości ma przede wszystkim służyć dobrej kondycji fizycznej i zdrowiu ludzi.

Atutem Targów jest fakt bezpłatnego udostępnienia powierzchni wystawienniczej wraz ze standardową zabudową, a zwiedzający mają zagwarantowany wolny wstęp na Targi.

Lokalizacja targów

Więcej na temat targów
 

 

 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.