BEZPŁATNE relacje z Targów Kantońskich Online!

BEZPŁATNE relacje z Targów Kantońskich Online!

Targi Kantońskie zostały zakończone, nie każdy jednak mógł wziąć w nich udział osobiście. Dla takich osób BigChina.pl zorganizowała bezpłatne wydarzenie: Targi Kantońskie Online. Jest to pierwsza tego typu akcja w Polsce, umożliwiająca śledzenie zdjęć, filmów
i relacji prosto z Chin w Internecie, a tym samym poznanie oferty największych chińskich wystawców bez wyjazdu na targi.

Zgodnie z decyzją uczestników wydarzenia, Agent BigChina.pl udał się na pierwszą fazę Targów Kantońskich (15-19 października), podczas której pozyskał materiały dotyczące produktów z wybranych w głosowaniu internautów branż. Największym zainteresowaniem cieszyły się oferty produktów elektonicznych oraz maszyn.

Całość działań towarzyszących akcji skupia się na Facebooku, gdzie każdy zainteresowany może wziąć udział w specjalnie utworzonym wydarzeniu i obejrzeć materiały z targów.

Nie przegap okazji i odwiedź stronę naszego wydarzenia.

Targi Kantońskie to największe targi w Chinach o znaczeniu międzynarodowym, odbywające się od 1957 r. w Kantonie,
wiosną i jesienią. Istotą targów jest udział najważniejszych chińskich eksporterów. Cieszą się one ogromną popularnością wśród importerów z całego świata.

Dziękujemy za udział w Targach Kantońskich Online i czekamy na kolejną, tym razem wiosenną edycję akcji. 

Zapraszmy do uczestnictwa w innych targach za pośrednictwem BigChina. Na życzenie Klienta nasz agent uda się na dowolne targi na terenie Chin, Hongkongu lub Tajwanu. Pomożemy w wyborze właściwych wystaw, pobierzemy próbki, zweryfikujemy wyselekcjonowanych na targach producentów. 

Więcej na temat usług BigChina:

Udział w targach na zlecenie

Aranżacja wyjazdów biznesowych

Aktualna oferta targów chińskich

 


 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.