Weź udział w Targach Kantońskich Online

Weź udział w Targach Kantońskich Online

Targi branżowe w Chinach budzą coraz większe zainteresowanie przedsiębiorców z całego świata. Nie każdy jednak ma możliwość udać się osobiście do Chin i samodzielnie zdobyć ofertę chińskich wystawców. Dla takich osób powstało bezpłatne wydarzenie Targi Kantońskie Online organizowane przez firmę BigChina.pl.

Targi Kantońskie Online to pierwsza tego typu akcja w Polsce, dzięki której można bezpłatnie pozyskać ofertę produktów od różnych chińskich producentów biorących udział w Targach Kantońskich. Całość działań skupia się na Facebooku, gdzie każdy może wziąć udział w specjalnie utworzonym wydarzeniu i na bieżąco śledzić informacje poświęcone targom. Nie trzeba organizować wyjazdu, wizy i rezerwacji hotelu, nasz agent zdobędzie wszystkie potrzebne infromacje o produktach.

W pierwszym etapie internauci głosują w specjalnej ankiecie na jedną z trzech faz targów. Agent BigChina uda się na fazę, która zdobędzie największą liczbę głosów i pozyska materiały o różnych produktach z branż wybranych przez głosujących. Materiały video i zdjęcia dotyczące produktów oraz krótkie wywiady z producentami będą publikowane na stronie wydarzenia. Na życzenie inspektor BigChina.pl udostępni również dane kontaktowe zebrane od odwiedzonych wystawców.

Targi Kantońskie są największą i najstarszą imprezą targową, która od 1957 roku odbywa się w położonym na południu Chin mieście Guangzhou (Kanton). Pełna nazwa wydarzenia to „Chińśkie Targi Importu i Eksportu”. Co roku odbywają się dwie edycje Targów Kantońskich: wiosenna, rozpoczynająca się zazwyczaj w kwietniu oraz jesienna, która rozpoczyna się w październiku. Obie edycje podzielone są na trzy fazy, z których każda jest poświęcona innym branżom. W targach biorą udział setki chińskich wystawców prezentujących bogatą ofertę, co umożliwia znalezienie producenta dowolnego produktu.

Link do strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/130145120960683/

Targi Kantońskie to nie jedyne wydarzenie branżowe w Chinach, z którego można pozyskać oferty chińskich producentów. Oferta BigChina.pl obejmuje także udział w targach na zlecenie – na życzenie Klienta przedstawiciel firmy udaje się na dowolne targi na terenie Chin, Hongkongu lub Tajwanu i pozyskuje oferty i informacje kontaktowe od różnych dostawców.

 

Daty i branże poszczególnych faz:

Faza I (15-19 października): elektronika domowa, elektronika użytkowa, komputery i urządzenia komunikacyjne, produkty elektroniczne, małe maszyny, duże maszyny, maszyny budowlane, systemy oświetleniowe, narzędzia i sprzęt, rowery, motocykle, samochody, części zamienne, materiały budowlane i ozdobne, produkty chemiczne

Faza II (23-27 października): artykuły kuchenne, ceramika, AGD, artykuły higieniczne, produkty toaletowe, ceramika artystyczna, szkło artystyczne, produkty tkane i z rattanu, meble, produkty ogrodowe, wyposażenie SPA/dekoracje żelazne i kamienne, zegarki/zegary/instrumenty optyczne, zabawki, produkty świąteczne i tradycyjne

Faza III (31 października – 4 listopada: odzież damska/męska/dziecięca, bielizna, akcesoria i dodatki do ubrań, skóry/futra/pióra, tekstylia domowe, płótna/surowce, dywany i gobeliny, obuwie, artykuły biurowe, futerały i torby, produkty sportowe i rekreacyjne, artykuły medyczne, produkty zdrowotne

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.