Webinar "Transport kolejowy i nie tylko – rozwiewamy wątpliwości importerów"

Webinar

Zapraszamy na ostatni w tym roku webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowanego do importerów towarów z Chin. Webinar odbędzie się 13 września o godzinie 13:00 za pośrednictwem internetu.

Jest to kolejne już szkolenie internetowe w ramach projektu "Podręcznik Importera" (podrecznikimportera.pl). Projekt ten jest wspólną inicjatywą firm BigChina.pl, Chiński Raport, DrobnicaMorska.pl, KolejChiny.pl, oraz Kontener.pl. Szkolenie jest bezpłatne.

Zainteresowanych webinarem zapraszamy do rejestracji na webinar, której można dokonać TUTAJ. Przypominamy, że liczba uczestników jest ograniczona do 100 pierwszych zarejestrowanych osób.

Najlbiższy webinar poprowadzi Kamil Skoneczny, kierownik ds. Transportu Kolejowego w Morskiej Agencji Gdynia. Koordynator serwisu KolejChiny.pl. Odpowiedzialny za transport kolejowy pomiędzy Chinami a Polską oraz za transport intermodalny. Uruchomił pierwszą w Polsce regularną nieoperatorską konsolę z ładunkami drobnicowymi z Chin. Z logistyką związany od 12 lat. Prowadzi szkolenia dotyczące produktu kolejowego. Redaktor naczelny portalu www.logistykamorska.pl.

Zapraszamy także do udziału w kolejnych webinarach. Informacje o nich znajdują się na stronie podrecznikimportera.pl w zakładce "Webinary"

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.