Zapraszamy na Targi China Expo Poland

Zapraszamy na Targi China Expo Poland

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 7. edycję Targów China Expo Poland. które odbędą się w dniach 14-16 września w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

W trakcie targów odbędzie się także konfrencja poświęcona współpracy biznesowej z chińskimi kontrahentami. Serdecznie zapraszamy na prelekcję Pauliny Kiełbus-Jania, Prezes Zarządu BigChina.pl, wykład będzie miał miejsce w pierwszy dzień targów.

Podczas Targów China Expo – China Brand Show Poland 2017 kilkuset eksporterów i imporetrów z Chin będzie prezentować swoje towary i usługi z różnych branż i rozmawiać na temat rozwijania biznesu dzięki wymianie handlowej na trasie Polska-Chiny. Wydarzenie stanowi platformę do promocji produktów chińskich marek i jest w całości popierane przez tamtejszy rząd. Udział w imprezie potwierdziło już 7 prowincji z Państwa Środka, w tym Shanxi, która w tym roku będzie gościem honorowym targów.

Chińscy przedsiębiorcy prezentować będą produkty i usługi z zakresu wyposażenia kuchni i łazienek, oświetlenia, artykułów gospodarstwa domowego, ale też materiałów budowlanych czy zabawek i upominków. By ułatwić polskim przedsiębiorcom nawiązywanie kontaktów handlowych z przedstawicielami Państwa Środka i zrozumienie specyfiki tego rynku przygotowane zostaną merytoryczne spotkania poświęcone obustronnej współpracy.

Targi China Expo organizowane są w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja, która upoważnia do bezpłatnego wstępu na wydarzenie. Można jej dokonać online za pośrednictwem strony http://china-expo.pl/form/rejestracja-online lub na miejscu podczas imprezy.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na www.chinaexpo.pl.

Serdecznie zapraszamy

Zespół BigChina.pl

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.