Webinar "Jak znaleźć dobrego partnera biznesowego w Chinach"

Webinar

Zbliża się kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera", który odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 13:00 w formie online. Zapraszamy.

Jest to kolejne już szkolenie internetowe w ramach projektu "Podręcznik Importera" (podrecznikimportera.pl). Projekt ten jest wspólną inicjatywą firm BigChina.pl, Chiński Raport, DrobnicaMorska.pl, KolejChiny.pl, Kontener.pl oraz Mlog. Szkolenie jest bezpłatne.

Zainteresowanych webinarem zapraszamy do rejestracji na webinar, której można dokonać TUTAJ. Przypominamy, że liczba uczestników jest ograniczona do 100 pierwszych zarejestrowanych osób.

Najlbiższy webinar poprowadzi Piotr Canowiecki, współzałożyciel serwisu ChinskiRaport.pl pozwalającego w krótkim czasie zweryfikować kontrahenta z Chin. Piotr Canowiecki posiada ponad 10-letnie doświadczenie w imporcie z Chin, prowadzi szkolenia i prelekcje poświęcone tematyce handlu z Państwem Środka. W trakcie webinaru postara się przybliżyć zagadnienia związane z weryfikacją chińskich firm i bezpiecznym importem z Chin.

Zapraszamy także do udziału w kolejnych webinarach. Informacje o nich znajdują się na stronie podrecznikimportera.pl w zakładce "Webinary"

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.