Webinar "Krok po kroku – procedura importu drobnicy z Chin"

Webinar

Zapraszamy na następny webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowanego do importerów towarów z Chin. Webinar odbędzie się 5 lipca o godzinie 13:00 za pośrednictwem internetu.

Jest to kolejne już szkolenie internetowe w ramach projektu "Podręcznik Importera" (podrecznikimportera.pl). Projekt ten jest wspólną inicjatywą firm BigChina.pl, Chiński Raport, DrobnicaMorska.pl, KolejChiny.pl, Kontener.pl oraz Mlog. Szkolenie jest bezpłatne.

Zainteresowanych webinarem zapraszamy do rejestracji na webinar, której można dokonać TUTAJ. Przypominamy, że liczba uczestników jest ograniczona do 100 pierwszych zarejestrowanych osób.

Nadchodzący webinar poprowadzi Wojciech Froelich - Key account manager w firmie Morska Agencja Gdynia. Koordynator i współtwórca serwisu Drobnicamorska.pl, oferującego import oraz eksport ładunków drobnicowych w relacjach na całym świecie. Ekspert w dziedzinie procedur importowych z Chin. Z branżą TSL związany od 6 lat.

Zapraszamy także do udziału w kolejnych webinarach. Informacje o nich znajdują się na stronie podrecznikimportera.pl.

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.