Webinar "Audyt i kontrola jako formy zabezpieczenia importu z Chin. "

Webinar

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera". Szkolenie kierowane do importerów towarów z Chin odbędzie się 14 czerwca br. (środa) o godzinie 13:00.

Tym razem na webinarze zostanie poruszona tematyka audytu i kontroli towaru w Chinach, które są podstawową formą zabezpieczenia się przed sprowadzeniem towaru wątpliwej jakości. Jest to kolejne szkolenie z cyklu "Podręcznik Importera" (podrecznikimportera.pl). Projekt ten jest wspólną inicjatywą firm BigChina.pl, Chiński Raport, DrobnicaMorska.pl, KolejChiny.pl, Kontener.pl oraz Mlog. Szkolenie jest bezpłatne i odbywa się za pośrednictwem internetu, obowiązuje jednak konieczność wcześniejszej rejestracji.

Żeby wziąć udział w webinarze należy się zarejestrować TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona do 100 pierwszych zarejestrowanych osób. Więcej informacji można znaleźć na stronie webinaru.

Najbliższe szkolenie poprowadzi Paulina Kiełbus-Jania, Prezes Zarządu BigChina.pl, ekspert w dziedzinie importu i wieloletni praktyk w biznesie z Chinami.

Zapraszamy także do udziału w kolejnych webinarach. Informacje o nich znajdują się na stronie podrecznikimportera.pl w zakładce "Webinary"

 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.