Webinar "Znak towarowy Twojej firmy w Chinach. To co importer wiedzieć musi. "

Webinar

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu "Podręcznik Importera" skierowany do importerów towarów z Chin, który odbędzie się 17 maja br. o godzinie 13:00.

Webinar poświęcony znakom towarowym w Chinach jest kolejnym szkoleniem internetowym z cyklu "Podręcznik Importera" (podrecznikimportera.pl). Projekt ten jest wspólną inicjatywą firm BigChina.pl, Chiński Raport, DrobnicaMorska.pl, KolejChiny.pl, Kontener.pl oraz Mlog. Szkolenie jest bezpłatne.

Aby wziąć udział w webinarze, należy zarezerwować miejsce TUTAJ.

Najbliższy webinar poprowadzi Dominik Błędzki, prawnik i ekspert w dziedzinie importu z Chin. Współzałożyciel serwisu do weryfikacji chińskich firm www.ChinskiRaport.pl oraz darmowej wyszukiwarki chińskich targów www.ChinskieTargi.pl. Przez ponad 12 lat mieszkał i pracował w Chinach, ukończył uniwersytet Capital Normal University w Pekinie. Mówi w języku chińskim i od 15 lat doradza polskim i europejskim firmom przy imporcie z Chin. W ramach webinarów poruszać będzie aspekty związane z chińskimi znakami towarowymi i bezpieczeństwem importu.

Zapraszamy także do udziału w kolejnych webinarach. Informacje o nich znajdują się na stronie podrecznikimportera.pl.

 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.