IV edycja Warsaw-Beijing Forum Youth For Business

IV edycja Warsaw-Beijing Forum Youth For Business

Mamy przyjemność ogłosić, że nasza firma po raz trzeci została patronem medialnym projektu studenckiego Warsaw-Beijing Forum, które odbędzie się w dniach 17-24 maja br.

WBF to projekt przyczyniający się do budowania relacji akademickich i biznesowych między Polską i Chinami, poczynając od poziomu uniwersyteckiego.

Punktem kulminacyjnym każdej edycji jest wizyta studentów pekińskiego China University of Political Science and Law, która w tym roku odbędzie się w dniach 17-24 maja, oraz późniejsza wizyta polskich liderów Warsaw-Beijing Forum w Pekinie w październiku.

W trakcie spotkań studenci biorą udział w panelach i wykładach, prowadzonych przez ekspertów z dziedzin prawa, ekonomii i relacji polsko-chińskich, zarówno reprezentujących sektor prywatny, jak i państwowy.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia tego rpojektu, który pomaga budować lepsze relacje biznesowe i wzajemne zrozumienie między Chinami a Polską.

Informacje o projekcie: https://www.facebook.com/pg/warsawbeijingforum/about/?ref=page_internal

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.