Webinar "Chińska cena a negocjacje – znaczenie różnic kulturowych w biznesie."

Webinar

Kolejny webinar dla importerów z cyklu "Podręcznik Importera" odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy.

Tym razm tematyką webinaru będą relacje biznesowe z chińskimi kontrahentami i kultura biznesu obowiązująca w Chinach. Jest to kolejne szkolenie w ramach cyklu "Podręcznik Importera" (podrecznikimportera.pl). Projekt ten jest wspólną inicjatywą firm BigChina.pl, Chiński Raport, DrobnicaMorska.pl, KolejChiny.pl, Kontener.pl oraz Mlog. Szkolenie jest bezpłatne, obowiązuje jednak koniczność wcześniejszej rejestracji.

Aby wziąć udział w webinarze, należy zarezerwować miejsce TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona do 100 pierwszych zarejestrowanych. Po więcej informacji na temat tego szkolenia zapraszamy na stronę webinaru.

Najbliższy webinar poprowadzi Paulina Kiełbus-Jania, Prezes Zarządu BigChina.pl, ewkspert w dziedzinie importu i wieloletni praktyk w biznesie z Chinami.

Zapraszamy także do udziału w kolejnych webinarach. Informacje o nich znajdują się na stronie podrecznikimportera.pl w zakładce "Webinary"

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.