Zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM w Kielcach

Zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM w Kielcach

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, które odbędą się w Kielcach w dniach 7-9 kwietnia br. Przedstawiciele BigChina.pl będą obecni na targach w dniach 7-8 kwietnia.

Ile kosztuje budowa domu, jak wybrać mieszkanie albo na co zwrócić uwagę przy urządzaniu funkcjonalnej kuchni – to pytania, które mogą nurtować każdego, kto planuje budowę, zakup lub remont swoich „czterech kątów”. Podczas nadchodzących targów, w jednym miejscu będzie można znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania – od projektu domu po aranżację wnętrz.

- Targi DOM już po raz 24. przyciągają do Kielc specjalistów z całej Polski. Wśród nich znajdują się eksperci branży budowlanej, architekci, a także specjaliści z zakresu projektowania ogrodów i aranżacji wnętrz Podczas tegorocznej edycji, swoją ofertę zaprezentuje blisko 300 wystawców - zapowiada Grzegorz Figarski, dyrektor projektu.

Wydarzenie obejmuje osiem salonów tematycznych: inteligentny dom, pokrycia dachowe, kuchnia i łazienka, wyposażenie i wystrój wnętrz, materiały budowlane, usługi budowlane, technika grzewcza, sanitarna i klimatyzacja, a także okna i drzwi. W czasie imprezy zaplanowano wiele atrakcji dla zwiedzających, w tym na przykład specjalną Strefę Porad Ekspertów „Wnętrza dla Ciebie – inspiracje 2017”, w której do dyspozycji gości będą eksperci z zakresu architektury, inwestycji oraz kredytowania – dodaje Grzegorz Figarski.

Jednocześnie z targami DOM odbywa się wystawa dedykowana wszystkim sympatykom kolorowych balkonów i pięknych ogrodów. W ramach targów, na terenie zewnętrznym kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego prezentowane będą między innymi: meble ogrodowe, altany letniskowe, rzeźby i oświetlenie ogrodowe oraz fontanny i grille. Targi OGRÓD i TY to również doskonałe miejsce by zakupić sadzonki kwiatów, drzew, krzewów oraz roślin ogrodowych od najlepszych producentów z całego kraju.

Link do strony targów: http://www.targikielce.pl/pl/dom.htm

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.