Zapraszamy na III edycję China Expo

Zapraszamy na III edycję China Expo
Tysiące produktów, bezpłatne prelekcje, specjalny program dla kupców! III edycja China Expo Poland

już 12-14 września 2013 w Warszawie. Pośród wykładów będzie można również uczestniczyć w prezentacji BigChina.


China Expo Poland to największa w Polsce impreza targowa dedykowana w całości współpracy gospodarczej na linii Polska-Chiny. Jak co roku wydarzenie to jest wspierane przez ważne instytucje państwowe i biznesowe z obu krajów, służy bowiem promowaniu wymiany gospodarczej i tworzeniu bezpośrednich relacji biznesowych między polskimi a chińskimi przedsiębiorcami. Podczas targów polscy przedsiębiorcy mają unikatową szansę nawiązania wielu cennych kontaktów z przedstawicielami chińskiego świata biznesu, którzy w Warszawie będą poszukiwać partnerów handlowych i prezentują szeroką ofertę swoich produktów przywiezionych prosto z Chin. Trzem dniom imprezy towarzyszyć będą liczne konferencje na temat prowadzenia efektywnej współpracy z Chińczykami.

 

Wystawcami China Expo Poland są producenci i eksporterzy z różnych regionów Chin. Podczas targów przedstawią najbardziej aktualne oferty produktowe z wielu branż. W tym roku zakres tematyczny obejmie:

  • części i akcesoria samochodowe
  • części i akcesoria motocyklowe
  • oświetlenie
  • wyposażenie gospodarstwa domowego
  • tekstylia, obuwie

China Expo Poland kierowane są do polskich przedsiębiorców, którzy zainteresowani są współpracą biznesową z Chinami. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy importerów, eksporterów, inwestorów, producentów, hurtowników, właścicieli sklepów, a także osoby chętne, by rozpocząć własny biznes.

 

Sukcesy China Expo Poland

China Expo Poland organizowane są w Polsce po raz trzeci. Poprzednia edycja, podobnie jak premierowa odsłona, zakończyła się sukcesem. Wydarzenie zgromadziło ponad 6000 zwiedzających, którzy na miejscu wśród chińskich firm poszukiwali partnerów do współpracy. Do Warszawy na targi przyjechało ponad 200 wystawców z Państwa Środka, by zaprezentować polskim przedsiębiorcom swoje firmy i oferty, a także nawiązać wartościowe kontakty handlowe. Podczas targów został przygotowany specjalny sektor produktów i usług dla biznesu polsko-chińskiego. Targom towarzyszył bogaty program konferencji przybliżających niuanse dwustronnej współpracy. Na uczestników czekały także liczne atrakcje nawiązujące do tradycji i kultury dalekich Chin.

Wszystkich zwiedzających Targi China Expo Poland obowiązuje bezpłatna rejestracja, której można dokonać on-line na www.chinaexpo.pl bądź podczas trwania wydarzenia.

 

Prelekcja p. Pauliny Kiełbus-Jani odbędzie się w ostatni dzień trwania targów - 14.08.
Szczegółowe informacje wkrótce.

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.