BigChina partnerem targów GIFT SHOW Poland 2016

BigChina partnerem targów GIFT SHOW Poland 2016

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi upominkowe GIFT SHOW Poland 2016, których jesteśmy oficjalnym partnerem.

Targi odbedą się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w dniach 19-21 maja br. Jest to jedno z największych wydarzeń z branży upominkowej w Polsce.

Udział w targach Gift Show Poland dedykowany jest importerom, producentom i projektantom upominków, których oferta obejmuje propozycje prezentów na różne okazje: urodziny, imieniny, śluby, święta, czy parapetówki. Oferta wystawowa skierowana jest również do przedstawicieli firm oferujących upominki dla klientów i partnerów biznesowych, gadżety marketingowe oraz designerskie akcesoria dla młodzieży, takie jak m.in. biżuteria, zegarki, mała elektronika, dodatki do telefonów komórkowych, akcesoria podróżnicze oraz sprzęt sportowy. W tym roku pojawią się także dwie nowe strefy: Garden, w której będą mogły zaprezentować się firmy oferujące akcesoria ogrodnicze oraz Office Show dla przedsiębiorców proponujących rozwiązania dla biur.  

W trakcie targów odbędzie się również konferencja, na której wystąpi m.in. CEO BigChina.pl Paulina Kiełbus-Jania. Prelekcja pt.  "Zagrożenia i pułapki w imporcie gadżetów: jak bezpiecznie kupować w Chinach?" odbędzie się w pierwszy dzień targów, tj. 19 maja o godzinie 13:00.

Więcej informacji o targach:

www.giftshow.pl

Serdecznie zapraszamy! 

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.