BigChina oficjalnym partnerem China Homelife Show

BigChina oficjalnym partnerem  China Homelife Show

Mamy przyjemność poinformować, że BigChina została oficjalnym partnerem targów branżowych China Homelife Show 2016, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Nadarzynie koło Warszawy.

Impreza ta to forma najbardziej spektakularnej wystawy, której priorytetem jest profesjonalny program dla hosted buyers (kupujących), adresowany głównie do krajów europejskich regionu centralno-wschodniego. China Homelife Show stwarza szansę dla wszystkich: wystawców, eksporterów, importerów, hurtowników, dla branży turystycznej, w tym linii lotniczych, firm transportowych, hoteli, restauracji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu wraz z licznymi wystawcami oferującymi tysiące produktów z różnych branż. Podczas konferencji towarzyszącej targom odbędą się liczne prelekcje specjalistów i ekspertów na tematy związane ze współpracą z chińskimi partnerami.

Zachecamy do zarejestrowania się na targi, link do formularza rejestracyjnego poniżej:

Formularz pełny

Więcej informacji:

tel. +48 22 297 66 26

al@chinahomelife.org

chinahomelife.org

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.