Zapraszamy na targi Home&Garden

Zapraszamy na targi Home&Garden

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi Home&Garden, odbywające się w Kielcach w dniach 8-10 kwietnia 2016 roku, których jesteśmy patronem medialnym.

HOME&GARDEN to międzynarodowe targi kontrakcyjne skierowane do właścicieli hurtowni, składów budowlanych, sklepów i dystrybutorów materiałów związanych z budownictwem, wystrojem i aranżacją wnętrz i ogródów.

Targi są organizowane we współpracy z partnerami z Chin. Celem wydarzenia jest stworzenie miejsca, gdzie międzynarodowe firmy zajmujące się produkcją i dystrybucja materiałów, produktów i akcesoriów dla domu i ogrodu miały szansę na nawiązanie współpracy i wymianę doświadczeń.

Wśród wystawców pojawią się firmy związane z branżą meblarską, dekoratorską, ogrodniczą. Zakres branżowy obejmuje akcesoria kuchenne, sprzęt AGD i RTV, szkło, porcelanę, tekstylia domowe, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, dodatki dekoracyjne, wykończenia podłóg, ścian, sufitów, armaturę łazienkową, systemy grzewcze, klimatyzację, dekoracje świąteczne i okolicznościowe.

Zachęcamy także do odwiedzenia stoiska specjalistów BigChina.pl w trakcie targów.

Więcej informacji:

Targi HOME&GARDEN

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.